کد مطلب: 169826
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳
قطار مسافری یزد-تهران که قرار بود ساعت ۷ صبح امروز به مقصد برسد، ساعت ۱۵:۱۵ امروز با بیش از ۸ ساعت تأخیر به ایستگاه راه آهن تهران رسید.
 

به گزارش ایران خبر، قطار مسافری یزد-تهران که قرار بود ساعت ۷ صبح امروز به مقصد برسد، با ۸ ساعت تأخیر ساعت ۱۵:۱۵ امروز وارد ایستگاه راه آهن تهران شد.

به گفته برخی مسافران، قطار شماره ۶۲۱ متعلق به شرکت مهتاب سیر ساعت ۱۰:۴۵ دیشب از یزد به سمت تهران حرکت کرد و در طول مسیر، مرتباً برق قطار قطع و وصل می‌شد.

قطار مذکور ساعت ۲ بامداد به دلیل خرابی دیزل متوقف شده و با کشنده تا ایستگاه نائین منتقل می‌شود؛ سپس تا ساعت ۶ صبح در ایستگاه نائین متوقف می‌ماند.

مسافران می‌گویند این در حالی است که ساعت ۷ صبح باید قطار وارد ایستگاه تهران می شده است.

قطار مذکور ساعت ۶ صبح مجدداً به سمت کاشان حرکت می‌کند و ساعت ۱۰:۱۰ در حوالی آران و بیدگل مجدداً خراب می‌شود؛ سپس بار دیگر به مسافران اعلام می‌شود که به دلیل خرابی دیزل و تعویض آن باید به کاشان برگردند.

این قطار بعد از ساعت‌ها معطلی در کاشان، بار دیگر با دیزل جدید حرکت خود را از سر می‌گیرد و نهایتاً ساعت ۱۵ وارد محدوده ایستگاه تهران در نزدیکی پل جوادیه شده و بعد از ۱۵ دقیقه سکوی ایستگاه راه آهن تهران خالی و امکان پیاده شدن مسافران فراهم می‌شود.

قطار مسافری یزد-تهران با ۸ ساعت تأخیر به مقصد رسید!

منبع : خبرگزاری مهر