کد مطلب: 172805
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی دارای رسالتی مهم و تأثیرگذار در نظام جمهوری اسلامی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، نظارت و بازرسی الکترونیکی را به منظور پیشگیری از تخلفات امری مهم دانست و گفت: در موضوع پیشگیری از وقوع جرم و آسیب، نظام پیشگیری یک اقدام راهبردی است که باید موردتوجه قرار گیرد.

امام جمعه بوشهر با تأکید بر رسیدگی به ترک فعل‌ها خواستار توجه ویژه در این زمینه شد و از سازمان بازرسی کل کشور خواست در مورد مسائل کلان، از همان ابتدا موضوعات را بررسی کند.

آیت‌الله صفایی بوشهری پیرامون مسائل اقتصادی، شناسایی ریشه‌ای آسیب‌های موجود در اقتصاد را با تأکید بر نظارت و بازرسی موردتوجه قرارداد و ارائه راهکارهای اثربخش برای رفع این آسیب‌ها را مهم تلقی کرد.

وی همچنین از اقدامات بازرسی کل استان بوشهر قدردانی کرد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور هم در این دیدار با ابلاغ سلام رئیس قوه‌قضاییه، ابراز امیدواری کرد که بتوان از ظرفیت‌های استان بوشهر که قطب انرژی کشور است، به نحو مطلوب استفاده شود.

دکتر خدائیان با اشاره به بررسی مشکلات موجود در استان بوشهر در جریان این سفر به اقدامات دستگاه قضایی در زمینه کمک به تولید و اشتغال با توجه به تأکیدات رئیس دستگاه قضا اشاره کرد.

وی با اشاره به اقدامات سازمان بازرسی در شناسایی گلوگاه‌های فساد و بستن منافذ فسادزا، از این موضوع به عنوان امری مهم در این سازمان یاد کرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا