کد مطلب: 172955
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰
ایسنا/کرمان
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسین ناظری صبح امروز 27 دی ماه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با تقدیر از سرپرست سابق انتظامی شهرستان، اظهار کرد: سرهنگ آرامون در مدت جانشینی این شهرستان و خدمات انتظامی و در مدت سرپرستی انتظامی شهرستان از هیچ تلاشی دریغ نکرد و شبانه‌روز در خدمت مردم بود و با تجربه‌ای که از این دوران خدمتی کسب کرد در آینده به‌عنوان یکی از فرماندهان در استان از وجود وی استفاده می‌شود و برای سرهنگ نجفی در مسئولیت محوله آرزوی موفقیت می کنم. سرهنگ نجفی که پیش از این فرمانده انتظامی شهرستان بم بود نیز با تجربه و بصیرتی که دارد در خدمت شهرستان رفسنجان خواهد بود.

وی همکاری بین بخشی را در مقوله امنیت مهم دانست و گفت: هر سازمان، نهاد، علما، رده‌های پرافتخار نیروهای نظامی و انتظامی و بسیاری از سازمان‌ها در موضوعات مختلف امنیت سهیم هستند و امروز در این دولت مقتدر قطعا این وحدت و همدلی بیشتر باید خودش را نشان دهد.

وی ادامه داد: رفسنجان هم این ظرفیت را دارد که از سلایق و ظرفیت‌های مختلفی که وجود دارد با وحدتی که هست بتوانند همه در ارتقاء سطح امنیت که مردم مطالبه دارند، کمک کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمان به محورهای مواصلاتی شهرستان اشاره و بیان کرد: راننده‌ای که در مسیر نوق تردد می‌کند باید این محور به حدی استاندارد باشد و وسایل نقلیه به حدی استاندارد باشند که اگر یک لحظه چشم راننده ناخواسته بسته شد به مرگ او منجر نشود و لذا در حوزه ترافیک یکی از نظریات علمی که پذیرفته شده در دنیاست می‌گوید مجازات یک راننده‌ای که یک لحظه غفلت می‌کند و یا نقص فنی یک خودرو مرگ نیست.

ناظری تصریح کرد: تمام سازمان‌ها و نهادها با استفاده از ظرفیت‌هایی که وجود دارد و بزرگترین ظرفیت در رفسنجان که در حوزه خیران امنیت در کشور حرف اول را می‌زند، در تولید و توسعه زیرساخت‌های امنیت در ابعاد مختلف می‌تواند نقش‌آفرینی کند، که اگر در عرصه‌های امنیتی در تمام ابعاد تلاش نکنیم، برگشت خواهیم کرد.

به گفته وی با توجه به پیشرفت و سرعت تکنولوژی باید خودمان را هماهنگ کنیم که اگر آرام حرکت کنیم انگار عقب‌گرد کردیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان خط قرمز نیروی انتظامی را آرامش و آسایش مردم برشمرد و افزود: نیروی انتظامی حافظ ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و مهم‌ترین مأموریت ما همین است. حتما نیروی انتظامی در حوزه‌های اززشی فعالیت می‌کند و با هنجارشکنان برخورد خواهد کرد. ۲۳ وظیفه در حوزه عفاف و حجاب داریم و اجازه نخواهیم داد فضای امنیت روانی، اجتماعی و فیزیکی مردم به هم بخورد.

منبع : خبرگزاری ايسنا