کد مطلب: 173040
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳
فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه خانواده‌های شهدا راه ولایتمداری را پیدا کردند تا نظام اسلامی پابرجا بماند، گفت: حجاب و عفاف در میان خانواده‌های نیروهای مسلح نهادینه شده است.
 

به گزارش ایران خبر، امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، در همایش گوهرهای فاطمی که در مرکز آموزش پشتیبانی نزاجا برگزار شد،گفت: امروز در نظام الهی جمهوری اسلامی، خداوند متعال ما را از وجود ولایت فقیه، متنعم کرده است.

وی با بیان اینکه امروز ولایت فقیه صراط مستقیم ما است، افزود: خداوند متعال را شاکریم که جشنواره گوهرهای فاطمی را برگزار کردیم و امروز حجاب و عفاف در میان خانواده‌های نیروهای مسلح نهادینه شده است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: این نعمت، والا و ارزشمند است و ما باید در برابر این نعمات عظیم، بندگی خداوند متعال را به زیبایی به منصه ظهور برسانیم.

امیر حیدری اضافه کرد: حجاب و عفاف برگ زرینی از ارزش‌های انقلاب اسلامی است که زمینه‌ساز رشد و تعالی فرهنگی جامعه اسلامی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه ما امروز به‌عنوان پرورش‌دهنده نسل آینده تکلیف بر عهده داریم، گفت: ما امروز در قبال جوانان مأموریت داریم و باید با برنامه منسجم و تأسی از امر به معروف و نهی از منکر به طور هدفمند در این راستا پیش برویم.

فرمانده نزاجا با بیان اینکه خانواده‌های شهدا راه ولایتمداری را در جامعه اسلامی پیدا کردند تا نظام اسلامی پابرجا بماند، گفت: امروز بانوان شاغل در نیروهای مسلح، سربازی ولایت فقیه را در لباس حجاب و عفاف به منصه ظهور گذاشته‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر