کد مطلب: 173451
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸
رییس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری یادآورشد: بانوانی که حضرت فاطمه (س) را سرلوحه و الگوی خود قرار داده‌اند ، در کنار وظایف خانوادگی، به ایفای مسئولیت اجتماعی خود نیز می‌پردازند.
 

به گزارش ایران خبر، محمدصادق خیاطیان رئیس مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست‌جمهوری در مراسم قدردانی از بانوان مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) مایه فخر و مباهات مسلمانان به خصوص شیعیان عالم است، ایشان نه فقط الگوی زنان مسلمان، بلکه الگوی یک انسان کامل اعم از مرد و زن است. سیره و زندگی آن بزرگوار راهنمایی کارآمد برای رفتار، کردار و نقش‌آفرینی اجتماعی افراد در جامعه امروز است.

وی ادامه داد: نامگذاری روز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)، به عنوان روز مادر و روز زن، اقدامی شایسته برای تجلیل و قدردانی از زنان و مادران ایران اسلامی است، بانوانی که آن حضرت را سرلوحه و الگوی خود قرار داده‌اند و در کنار وظایف خانوادگی، به ایفای مسئولیت اجتماعی خود نیز می‌پردازند.

خیاطیان تاکید کرد : به طور قطع بخشی از موفقیت‌ها و توفیقات کسب شده در این مرکز مرهون تلاش خستگی‌ناپذیر بانوان شریفی است که دوشادوش سایر همکاران برای تحقق اهداف مرکز فعالیت می‌کنند.

منبع : خبرگزاری ايسنا