کد مطلب: 174971
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷
فرمانده نیروی هوایی ارتش در نشست صمیمانه با اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری با بیان اینکه نیروی الهی هوایی همواره به افسرانی متعهد و متخصص نیاز دارد، اظهار کرد: شما دانشجویان سرمایه‌ها و ثروتی گران‌بها برای کشور هستید که باید قدر خود را بدانید و برای رشد و ارتقا خود تلاش کنید.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، خطاب به دانشجویان گفت: شما دانشجویان ثروتی گران‌بها و سرمایه‌های ملی ایران اسلامی هستید که همواره باید قدر خود را بدانید، در جهت رشد، پیشرفت و ارتقا توان علمی و تخصصی خود بکوشید تا آینده‌ای روشن و سرشار از موفقیت داشته باشید.
وی با بیان اینکه نیروی الهی هوایی همواره به افسرانی متخصص و متعهد نیاز دارد و نبود هر کدام از این دو بال مانعی بزرگ در برابر خدمت به کشور و مردم است، تصریح کرد: همواره باید در تلاش باشید تا این دو مولفه مهم و حیاتی در کنار هم قرار گیرد تا بتوانیم با تمام قدرت در راستای ارتقا و رشد کشور عزیزمان ایران در تمامی حوزه‌ها پیشگام باشیم.
امیر سرتیپ واحدی خاطر نشان کرد: شما عزیزان باید تا جایی که می‌توانید علم و دانش خود را ارتقا دهید تا این علوم را در راستای ارتقا توان عملیاتی نیروی هوایی الهی به کار گیرید و مایه سرافرازی کشور عزیزمان ایران شوید.
وی اظهار کرد: دوران دانشجویی بهترین دوران برای تقویت ایمان، روحیه، جسم و فکر است. شما عزیزان در این دوران حیاتی باید توام با تقویت ایمان و اعتقادات خود بعد روحی، جسمی و فکری خود را به منظور افزایش توان امنیتی کشور پرورش دهید.
امیر سرتیپ واحدی افزود: ایمان یکی از اصول مهم در زندگانی هر شخصی است که باعث استحکام زندگی و صمیمیت می‍شود، از این رو شما عزیزان این مولفه مهم را در کنار اخلاق سرلوحه زندگی خود قرار دهید تا در مسیر موفقیت قرار گیرید و بتوانید وظایف محوله خود را به نحو احسن به انجام برسانید.
فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  مبنی بر مقابله با تمامی تهدیدات دشمن تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار 19بهمن روز نیروی هوایی فرمودند:«امروز ما در معرض حملات ترکیبی دشمنان هستیم».  این فرمایش حاکی از این است که ما باید خود را در برابر تمامی حملات ایمن سازیم و این حملات، حملاتی کاملا ترکیبی هستند که در تمامی حوزه‌ها اعم از اجتماعی، سیاسی، امنیتی و فرهنگی شکل می‍گیرد، ما هر لحظه باید هوشیار و آماده پاسخگویی به این حملات باشیم.

منبع : خبرگزاری ايسنا