کد مطلب: 176466
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ فروردين ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲
عرضه بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول لغایت ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است.
 

به گزارش ایران خبر، به نقل از شرکت حمل و نقل ریلی رجا عرضه بلیت قطارهای مسافری برای بازه زمانی اول لغایت ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح امروز یکشنبه ۲۸ فروردین ماه آغاز شده است.

شرکت رجا اضافه کرد: فروش بلیت قطارهای مسافری رجا به صورت هم‌زمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها، سامانه تلفنی ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود.

پیش فروش بلیت قطار برای کلیه مسیرها به جز مسیر تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس در روز یک‌شنبه ۲۸ فروردین ماه از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌شود.

همچنین این شرکت حمل و نقل ریلی اعلام کرد: زمان فروش بلیت قطار برای مسیرهای تهران- مشهد، تهران- طبس و تهران- خواف و بالعکس را نیز ساعت ۱۲ همان تاریخ اعلام کرد.

هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر، همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و … می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند.

منبع : خبرگزاری مهر