کد مطلب: 177920
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰
سخنگوی آتش‌نشانی تهران از مرگ یک نفر در اثر ریزش چاه در محله یافت‌آباد خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، جلال ملکی گفت: ساعت ۲۳ شب گذشته یک مورد حادثه گرفتار شدن در داخل چاه در یافت‌آباد، خیابان سپیده جنوبی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان در مدت زمان پنج دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک منزل دو طبقه قدیمی در گوشه‌ای از حیاط چاهی حفر شده است.

وی اظهار کرد: در ابتدا چاهی به عمق حدوداً چهار متر حفر شده بود و در انتهای آن یک کانال دو سه متری به‌صورت افقی ایجاد شده بود و در انتهای آن مجدداً در حدود ۱۳ متر چاه حفر شده بود و این چاه دارای حالت ال شده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: شکستگی‌های داخل چاه کار را با عملیات دشوار می‌کند. اطلاعات اولیه حاکی از این بود که فردی در انتهای این چاه گرفتار شده و در بررسی‌های اولیه مشخص شد که این چاه دارای گاز است و آتش‌نشانان با تدابیر لازم عملیات را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران عنوان کرد: در ادامه یک مرد حدوداً ۶۰ ساله از داخل چاه خارج شد که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد جان خود را از دست داده است.

وی تصریح کرد: یک نفر از آتش‌نشانان نیز دچار مصدومیت شد که تحویل عوامل اورژانس شد و خوشبختانه مورد خاصی نداشت.

منبع : خبرگزاری مهر