کد مطلب: 178524
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶
سمنان- فرمانده انتظامی شهرستان سمنان با بیان اینکه عوامل نزاع دسته جمعی در یکی از پارک‌های سمنان دستگیر شدند، گفت: در حین دستگیری افراد متخلف، یک شرور نیز به چنگ قانون گرفتار شد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ اسدالله ناکینی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران در ستاد فرماندهی انتظامی سمنان با بیان اینکه شب گذشته یک نزاع دسته جمعی در منطقه تحت پوشش کلانتری مسکن مهر شهر سمنان گزارش داده شد، تاکید کرد: مأموران انتظامی بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه نزاع دسته جمعی در یکی از بوستان‌های شهر سمنان رخ داده بود، تاکید کرد: برخی از افراد حاضر در این نزاع دسته جمعی مجروح و به بیمارستان منتقل شده بودند و با رسیدن مأموران انتظامی گروه دیگر نیز متواری شدند.

فرمانده انتظامی سمنان با بیان اینکه افراد حاضر در این نزاع دسته جمعی بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند، ابراز کرد: دو نفر از این افراد آنقدر سن پایینی دارند که به جای بازداشتگاه و زندان راهی کانون اصلاح و تربیت شدند.

ناکینی با بیان اینکه در حین این مأموریت یک شرور هم دستگیر شد، گفت: عربده کشی و رعب و وحشت برای مردم، در کارنامه این فرد وجود داشت که با حضور مأموران انتظامی در بیمارستان دستگیر شد.

وی افزود: نیروی انتظامی در ارتباط با جرایمی از این دست که امنیت عمومی را خدشه دار و برای مردم ایجاد رعب می‌کند بدون مماشات و با تمام قدرت ورود خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری مهر