کد مطلب: 180727
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از دستگیری دو عامل انتحاری قبل از هر گونه اقدام تروریستی در شهرستان قدس خبرداد.
 
- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ سردار کیوان ظهیری؛ فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران،  اظهار کرد: در تاریخ  25 آبان ماه سال جاری خبری به پلیس آگاهی شهرستان قدس واصل و در آن اعلام شد که تیمی انتحاری قصد عملیات انفجاری در یکی از اماکن مذهبی این شهرستان را دارد لذا تیم‌های مشترک از پلیس آگاهی و امنیت عمومی بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند و با بررسی‌های میدانی و تحقیقات مقدماتی مخفیگاه این افراد را در شهرستان قدس شناسایی کردند.

پیامک "پرونده اغتشاشات شما در سایت زیر" جعلی است + عکس
فیلم/ تجدیدعهد نیروهای یگان ویژه با فرمانده "شهید سرهنگ اسماعیل چراغی"

وی با بیان اینکه برای دستگیری این افراد با مراجع قضایی هماهنگی لازم انجام شد، گفت:‌ با هماهنگی مرجع قضائی حوالی ساعت چهار صبح روز 26 آبان ماه، ماموران در عملیاتی غافلگیرانه و با رعایت اصل غافلگیری عامل اصلی این تیم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. همچنین در بازرسی از مخفیگاه متهم اصلی،  دو قبضه سلاح کلت کمری، 91 عدد فشنگ جنگی، سه قبضه صدا خفه کن و هفت کیلوگرم مواد منفجره و ریموت کشف و ضبط شد.

  فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهارکرد:‌ماموران انتظامی، در عملیاتی دیگر عصر همان روز، عامل دوم را نیز در مخفیگاهش در شهرستان قدس دستگیر کردند.

منبع : تسنیم