کد مطلب: 180762
 
تاریخ انتشار : جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج، پرچمدار گفتمان انقلاب اسلامی است و تفکر بسیجی در کشور ما حکمفرماست و ما امروز دارای یک ملت بسیجی هستیم.
 
- اخبار سیاسی -
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم،  سردارسرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنرانی پیش از  خطبه های نماز جمعه تهران امروز؛ ضمن تبریک فرارسیدن ایام بسیج گفت: از ابتدای راه اندازی  بسیج در سال 58 تا امروز دنیا شاهد افتخارآفرینی فرزندان بسیجی ایران بوده است.
وی با بیان اینکه امروز در دنیا ما  در حال گذر از پیچ تاریخی بزرگ هستیم، گفت:  قدرت از غرب عالم در حال انتقال به شرق عالم است و ایران عزیز در قلب آسیا با گفتمان تمدنی، پرچمدار تولید تمدن نوین اسلامی است‌. پیروزی انقلاب اسلامی هندسه قدرت را در دنیا تغییر داد. امام راحل و ملت بزرگ در پیروزی انقلاب مفهوم قدرت را تغییر دادند.
سرلشکر سلامی: بسیج سپر بلای ملت ایران است
سلیمانی گفت: امروز نظام سلطه و در راس آن امریکا با داشتن قدرت نظامی بالا فاقد توانایی اعمال قدرت در منطقه خارج از امریکا هستند و به همین دلیل امریکا در مسیر فروپاشی قرار گرفته و علت آن هم این است که تمدن غرب فاقد گفتمان جذاب و مورد استقبال ملت های دنیاست؛ آخرین گفتمان غرب گفتمان لیبرال دموکراسی بود و این گفتمان فاقد جذابیت برای دنیا شده است؛ با پیروزی انقلاب یک گفتمان با پرچمداری انقلاب در دنیا انتشار یافت و آن گفتمان انقلاب اسلامی بود؛ گفتمانی که مورد استقبال ملت های مسلمان قرار گرفت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: فتنه ای که این روزها سازمان سیا و موساد آن‌ را مدیریت میکند و با به کارگیری همه ظرفیت‌ها در دنیا و با بکارگیری سازمان‌های جاسوسی با تمرکز بر اغتشاش در مناطق غربی کشور، خواستند به زعم خود مسیر این گفتمان را مسدود کنند  و تصور می‌کردند با تلاش‌های مذبوحانه جاسوسی خواهند توانست مسیر یک ملت بزرگ را متوقف کنند در حالی که همه دیدند ملت ایران چگونه مقابل این توطئه ایستاد. فرزندان اسلام با دست خالی و  بدون سلاح در مقابل این توطیه ایستادند و شکست خورد.
وی تاکید کرد: بسیج پرچمدار گفتمان انقلاب اسلامی است و تفکر بسیجی در کشور ما حکمفرماست و ما امروز دارای یک ملت بسیجی هستیم؛ بسیجیان پرچمداران تفکر بسیجی در بین ملت ایران و حاملان ارزشهای انقلاب اسلامی هستند.
سلیمانی گفت: دنیا باید بداند با که وجود مردمی بسیجی و بسیجیان فداکار و شکل گیری جبهه مقاومت؛ در گام دوم انقلاب، شاهد خلق پیروزی انقلاب اسلامی  و ساقط شدن رژیم منحوس  کودک کش صهیونیستی خواهیم بود.
 
منبع : تسنیم