کد مطلب: 180931
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲
مرد جوانی که در یک درگیری مرد جوانی را به قتل رسانده بود، بازداشت شد.
 
- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عصر روز جمعه یازدهم آذرماه جاری، ماموران پلیس در تماس تلفنی با بازپرس کشیک قتل عمد دادسرای امور جنایی، درگیری مرگبار دو مرد جوان راننده را در خیابانی در محله شمس‌‌آباد گزارش کردند که با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی که راننده یک "خاور" بود مواجه شدند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود؛ همچنین عامل این جنایت که راننده خودرو سراتو بوده، دقایقی پس از ارتکاب جرم توسط گشت پلیس دستگیر شده بود.

قتل پزشک جوان به دستور همسر شکّاک در تهرانپارس/ 2 مرد اجیر شده دستگیر شدند

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول در حال جمع کردن چوب درخت با خودروی خاور خود در خیابان بوده که راننده سراتو جلوی وی ترمز کرده و به نحوه توقف وسیله نقلیه ایراد گرفته که همین موضوع باعث درگیری مرگباری شده و مرد جوان در این نزاع هدف ضربه چاقو قرار گرفته است.

متهم پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی در ابتدا منکر ارتکاب قتل شده اما پس از مشاهده شواهد و مدارک موجود به جرم ایجاد درگیری مرگبار معترف شد و عنوان کرد که قصد نداشته مقتول را به قتل برساند.

به گزارش ایران خبر، با دستور بازپرس کشیک قتل عمد دادسرای جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

منبع : تسنیم