کد مطلب: 181038
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از وقوع چهار عملیات ویژه پلیسی در سرخه، دامغان، شاهرود و میامی خبر داد و گفت: در این راستا ۱۰ نفر متخلف دستگیر شدند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار عبدالله حسنی بعد از ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه طی شبانه روز گذشته چهار عملیات پلیسی ویژه در شهرهای استان صورت گرفته است، ابراز داشت: اجرای طرح امنیت اجتماعی در سرخه، کشف سرقت منزل و اماکن خصوصی در رویان شاهرود، دستگیری سارقان سیم و کابل برق در میامی و کشف کالای قاچاق میلیاردی در دامغان مهمترین رویدادهای پلیسی ۲۴ ساعت گذشته را شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه در طرح ارتقا امنیت اجتماعی با هدف پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز و افزایش امنیت سرخه دو معتاد و شکارچی غیر مجاز دستگیر شدند، افزود: از این افراد مقداری مواد مخدر، کشف دو دستگاه خودروی سواری سرقتی کشف و این افراد به چندین فقره سرقت اماکن خصوصی و سیم و کابل برق اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه سارق منزل در یکی از روستاهای بخش مرکزی شاهرود به دام پلیس افتاد، ابراز داشت: با هماهنگی قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه تبعه خارجی دستگیر متهم ۳۲ ساله و سابقه‌دار به ۳۲ فقره سرقت منازل و اماکن خصوصی اعتراف کرد.

حسنی با بیان اینکه رد پای یکی از سارقان محلی در پی افزایش سرقت سیم و کابل برق در بخش کالپوش شهرستان میامی مورد شناسایی قرار گرفت، تصریح کرد: این سارق که با سرقت سیم و کابل برق و فروش آن در یکی از شهرهای شمالی اقدام می‌کرد به همراه چهار نفر از دوستانش دستگیر و به ۳۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

وی بابیان اینکه مأموران پلیس تکاوری ۱۲۰ سمنان با همکاری مأموران پاسگاه سر کویر دامغان، هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه اتوبوس مشکوک شدند، افزود: با کشف تعداد زیادی وسایل آشپزخانه و اتو مسافرتی به ارزش تقریبی چهار میلیارد ریال، اتوبوس توقیف و متهم دستگیر شد.

منبع : خبرگزاری مهر