کد مطلب: 181791
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴
مرد جوانی که در جریان درگیری برادر خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود، در صحنه جنایت بازداشت شد.
 
- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، یکشنبه دوم بهمن ماه امسال، درگیری مرگبار 2 برادر در خانه‌ای در محله خزانه به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، مأموران کلانتری 160 خزانه و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی پس از حضور در خانه موردنظر با جسد مرد حدوداً 40ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه سینه و شکم هدف ضربات مهلک چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین برادر مقتول که در صحنه جرم با لباس خونی حاضر بود خود را به‌عنوان قاتل معرفی کرد و توسط پلیس دستگیر شد.

تحقیقات تیم بررسی صحنه جرم حکایت از آن داشت، 2 برادر در این خانه با یکدیگر درگیر شدند که مقتول در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

ادعای متهم به همسرسوزی: مقتول دچار حادثه شد!

بدین ترتیب قاتل 35ساله که در ابتدای بررسی‌های صحنه جنایت دستگیر شده بود، هدف بازجویی قرار گرفت؛ وی به تیم تحقیق گفت: برادرم چند سالی می‌شد که درگیر مواد مخدر "شیشه" بود به‌خاطر همین روز حادثه به برادرم اعتراض کردم اما با پرخاشگری او مواجه شدم که ناگهان او چاقویی از جیب خود در آورد و به‌سمت من حمله کرد.

متهم ادامه داد: در این میان من چاقو را از دست برادرم گرفتم و با همان چاقو چند ضربه به شکم و سینه‌اش وارد کردم؛ همه‌چیز در یک لحظه اتفاق افتاد و قصد به قتل رساندن برادرم را نداشتم!

به گزارش ایران خبر، با دستور محمد جواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم نیز برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

+

منبع : تسنیم