کد مطلب: 183274
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۴
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته چهار عملیات پلیسی در سطح استان به انجام رسید، گفت: در این عملیات‌ها شش نفر دستگیر شدند.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته چهار عملیات ویژه پلیسی در سطح شهرهای استان سمنان به وقوع پیوسته است، ابراز داشت: این عملیات‌ها حوزه قاچاق کالا و دستگیری سارقان را در بر دارد.

وی ضمن بیان اینکه دو مورد از عملیات صورت گرفته به حوزه دامپزشکی، شبکه بهداشت، منابع طبیعی و سرقت اماکن عمومی را شامل می‌شود، افزود: در مجموع این عملیات انجام شده شش نفر دستگیر و پرونده آنها آن مراجع قضائی ارجاع داده شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه در بازرسی از یک دستگاه خودرو عبوری وانت مزدا محور شاهرود ۳۵۰ کیلوگرم قارچ جنگلی ترافل کشف و راننده خاطی دستگیر شده است، ابراز داشت: ارزش این محموله طبق برآورد کارشناسان هفت میلیارد ریال برآورد شده است.

موقوفه‌ای ضمن بیان اینکه در بازرسی از یک دستگاه خودرو خاور در محور سمنان_دامغان تعداد ۲۸ هزار جوجه یک روزه قاچاق به ارزش پنج میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال مورد شناسایی قرار گرفت، تصریح کرد: راننده خاطی دستگیر و محموله تحویل اداره دامپزشکی شده است.

وی بابیان اینکه از دو دستگاه خودرو ایسوزو و نیسان سه هزار و ۸۸۰ لیتر شیر خام بدون مجوز بهداشتی توسط مأموران پاسگاه انتظامی افتر سرخه کشف و ضبط شد، افزود: این دو راننده دستگیر و خودروها توقیف شده است.

فرمانده انتظامی استان سمنان اضافه کرد: دو سارق حرفه‌ای اماکن عمومی شهر سمنان دستگیر و متهمان طی بازجویی فنی به انجام شش فقره سرقت اعتراف کردند.

منبع : خبرگزاری مهر