کد مطلب: 184461
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۸
سمنان- رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان سمنان از توقیف یک دستگاه خودرو با محموله بیش از ۳۳۰ هزار نخ سیگار در این استان خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ احمد حاج پروانه در جمع خبرنگاران همزمان با صبح دوشنبه به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، مأموران پلیس امنیت اقتصادی با همراهی سایر یگان‌های انتظامی در محور دامغان – سمنان مستقر و نسبت به رصد دقیق تردد خودروهای عبوری اقدام کردند.

وی با بیان اینکه در حین کنترل خودروهای عبوری مأموران به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مظنون شده و آن را توقیف کردند، بیان کرد: در بازرسی از خودرو ۳۳۰ هزار و ۲۷۳ نخ انواع سیگار قاچاق و تعداد ۱۰۰ بسته تنباکو کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی سمنان با بیان اینکه از این خودرو همچنین یکهزار و ۶۰۰ بسته فیلتر و کاغذ سیگار قاچاق و فاقد مجوز بهداشتی نیز کشف شد، افزود: ارزش تقریبی محموله شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد می‌شود.

پروانه بیان کرد: این محموله به صورت ماهرانه‌ای در زیر صندلی عقب خودرو جاساز شده بود را کشف و ضبط کردند همچنین این راننده ۳۴ ساله قصد انتقال محموله کشف را از تهران به یکی از استان‌های شرقی کشور را داشت که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

منبع : خبرگزاری مهر