کد مطلب: 184959
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۴
عباس آباد- فرمانده انتظامی استان مازندران از رهایی گروگان ۲۰ ساله‌ای از چنگال آدم ربایان در شهرستان عباس آباد خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسن مفخمی شهرستانی اظهار داشت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی دریکی از خیابان‌های شهرستان عباس آباد، بلافاصله مأموران انتظامی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل و بررسی اظهارات شاهدان عینی مشخص شد ۵ نفر با صورت‌های پوشیده، نوجوان ۲۰ ساله را با تهدید سلاح سوار یک دستگاه خودروی پژو پارس کرده و از محل متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه مأموران، حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات مالی با پدر این نوجوان او را ربوده و به مکانی نامعلوم متواری شده‌اند، تصریح کرد: در این راستا تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده‌ای را برای شناسایی محل نگهداری ربوده شده و دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: سرانجام با تلاش مستمر پلیس و تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته درکمتر از ۴۸ ساعت، محل اسارت این گروگان شناسایی و جوان ربوده شده آزاد و عاملان اصلی این گروگانگیری طی یک عملیات غافلگیرانه، قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند.

سردار مفخمی در پایان با اشاره به اینکه گروگان صحیح و سالم تحویل خانواده شد، از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می‌کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.

منبع : خبرگزاری مهر