کد مطلب: 185955
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۳۱
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی فوری حمله تروریستی شاهچراغ در کمیسیون امنیت ملی مجلس خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، - اخبار سیاسی -

ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حمله تروریستی عصر امروز به حرم شاهچراغ، اظهار داشت: فردا دوشنبه این حمله تروریستی با فوریت در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بررسی خواهد شد و گزارش آن در اسرع وقت به اطلاع مردم ایران رسانده خواهد شد.

حادثه تروریستی دوباره در شاهچراغ شیراز

وی افزود: از دستگاه های ذی ربط در حوزه امنیت از جمله وزارت اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه، فراجا و... دعوت شده است تا در کمیسیون امنیت ملی حاضر شوند و آخرین گزارش های این حمله را ارائه کنند و سپس قرار است زوایای این حمله تروریستی بحث و بررسی شود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق اخرین اخباری که کسب کرده ام داعش حمله تروریستی به حرم شاهچراغ را برعهده گرفته است و همچنین این حمله تاکنون 1 شهید و 7 مجروح داشته است.

در حمله تروریستی امروز، 2 نفر تروریست مسلح که تلاش کردند از باب المهدی وارد حرم شوند.

این تروریست‌ها در ادامه به سمت افراد حاضر در ورودی تیراندازی می‌کنند که منجر به شهادت دو تن و مجروحیت 7 نفر دیگر شد و یکی از تروریست‌ها دستگیر شده است.

منبع : تسنیم