کد مطلب: 186001
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۵۴
احمد وحیدی طی حکمی سید محمدتقی شاهچراغی را به‌عنوان معاون سیاسی خود منصوب کرد.
 
- اخبار سیاسی -

به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، احمد وحیدی وزیر کشور امروز سه‌شنبه، ضمن تشکر و تقدیر از تلاش‌ها و خدمات محمدرضا غلامرضا، طی حکمی "سید محمد تقی شاهچراغی" استاندار قم را به‌عنوان معاون سیاسی وزیر کشور و رئیس ستاد انتخابات منصوب کرد.

معاون سیاسی وزارت کشور تغییر کرد
شاهچراغی متولد  1340 شهرستان قم، دوازدهم آبان 1400 از هیات وزیران دولت سیزدهم به عنوان استاندار قم رأی اعتماد گرفت.

گفتنی است محمدرضا غلامرضا از 11 تیرماه 1401 به این سمت منصوب شده بود که یکشنبه اخیر بعد از حواشی بسیاری که با نمایندگان مجلس بر سر یکی از بخشنامه‌های انتخاباتی وزارت کشور به‌وجود آمده بود، از سمت خود کنار گذاشته شد.

غلامرضا خردادماه سال جاری، در بخشنامه‌ای تصریح کرده بود: «فرمانداران، بخشداران و معاونین فرماندار ضمن تداوم پیشبرد امور شهرستان‌ها در حوزه‌های مختلف عمرانی، اقتصادی، توسعه‌ای و… در روابط با نمایندگان محترم مجلس در مدت باقی‌مانده تا انتخابات برای پیشگیری از هر گونه سوءبرداشت، نسبت به عدم همراهی و معیت نماینده محترم در حوزه انتخابیه در موضوعات و جلسات شائبه‌دار، حساسیت و دقت لازم را داشته باشند.»

این بخشنامه با واکنش تند نمایندگان مواجه شد و برخی از آنان خواستار برکناری معاون سیاسی وزارت کشور و یا استیضاح وزیر شده بودند. وحیدی نیز پس از این ماجرا، بخش‌هایی از این بخشنامه که مورد اعتراض نمایندگان بود را لغو و با آنها در این باره گفت‌وگو کرده بود.

منبع : تسنیم