کد مطلب: 186634
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۴
مریم رجوی بنا دارد در تجمع ۲۴ شهریور منافقین در بروکسل سخنرانی کند و در همین راستا تیم حفاظتی وی از روز گذشته به بلژیک سفر کرده است.
 
- اخبار سیاسی -

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، گروهک تروریستی منافقین برای تیم حفاظتی مریم رجوی سرکرده این گروهک بلیط اعزام به بروکسل بلژیک کرده است.

این گروهک در نظر دارد برای خروج از بن بست سیاسی، زمینه سازی حضور مریم رجوی در تجمع 24 شهریور منافقین در بروکسل را مهیا کند.

بر پایه این اخبار تیم حفاظتی مریم رجوی شامل: وحید باباخانی، ابراهیم قلاج قاسم قریشی، محمد بحری، احمد ابراهیم، مریم اکبرزادگان، موسی فیض ورمزروقی، با سرتیمی طاهر سعیدی مسئول حفاظت گروهک منافقین دیروز  22 شهریور عازم بروکسل شده‌اند.

این سفر سرکرده گروهک منافقین به بروکسل پایتخت اتحادیه اروپا برای سخنرانی در تجمع گروهک، در حالی است که در فوریه 2023 اتحادیه اروپا قطع‌نامه‌ای با عنوان "قطعنامه پارلمان اروپا علیه اقدامات گمراه کننده منافقین" این گروهک را متهم به ارعاب، شکنجه و قتل کرده‌اند و از اقدامات گمراه کننده منافقین در سوءاستفاده از نمایندگان اروپایی در اتحادیه اروپا انتقاد کرده‌اند‌.

پارلمان اتحادیه اروپا درباره منافقین؛ آن‌ها متهم به ارعاب، شکنجه و قتل مهاجرین ایرانی هستند!

اتحادیه اروپا باید طبق قطعنامه (0292(2023)p9-AT) نسبت به دستگیری و استرداد تیم حفاظتی سرکرده گروهک که پرونده اقدامات تروریستی آنها موجود است، اقدام کند.

منبع : تسنیم