کد مطلب: 186763
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۶
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، از دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد و گفت: در بازرسی از خودروی متهم، بیش از ۱۲ هزار عدد قرص متادون و ترامادول کشف شد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ حسین باباپور اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مشکوک راننده یک خودرو تاکسی سمند در محله‌ای در جنوب غرب تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی افزود: با رصد و مراقبت دقیق و تکمیل پرونده و تلاش اطلاعاتی مأموران پلیس مشخص شد راننده این خودرو با پوشش تاکسی در زمینه قاچاق و فروش انواع داروی غیرمجاز و مواد مخدر فعالیت می‌کند که با کامل شدن اطلاعات، تیم عملیاتی پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب روز گذشته نسبت به عملیات دستگیری اقدام و موفق شدند ضمن رعایت اصل غافلگیری متهم را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: با دستگیری متهم بلافاصله نسبت به بازرسی خودرو و طی آن مقدار ۱۲ هزار و ۳۸۰ عدد قرص متادون و ترامادول، ۳۹ لیتر شربت متادون و ۶ کیلوگرم تریاک کشف و صورت جلسه شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه اقلام مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی فنی به مرجع قضائی تحویل داده شد.

منبع : خبرگزاری مهر