کد مطلب: 186852
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۷
رشت- رئیس پلیس آگاهی گیلان از توقیف خودروی زانتیا با حمل ۴۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک خبر داد و گفت: متهم ۳۸ ساله دستگیر و به مرجع قضایی معرفی شد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ علیرضا حدادی با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است و این موضوع لزوم توجه ویژه نهادهای مربوطه در راستای برخورد با این پدیده شوم را دو چندان می‌سازد، اظهار کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت مأموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه مأموران پلیس آگاهی استان حین گشت‌زنی در محور رشت - سنگر و پایش وسایل نقلیه عبوری به یک دستگاه خودرو سواری زانتیا که ارقام پلاک آن دستکاری شده بود، برخورده و آن را متوقف کردند، افزود: در بازرسی از این خودرو ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان تصریح کرد: در این رابطه متهم ۳۸ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و خودرو وی توقیف شد.

این مقام انتظامی در پایان اعتیاد به مواد مخدر را یکی از مهمترین معضلات اجتماعی عنوان کرد و بیان داشت: عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه محسوب شده و موجب رکود اجتماعی در زمینه‌های مختلف می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر