کد مطلب: 187006
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۰
معاون اجرایی رییس‌جمهور گفت: رییس‌جمهور هفته آینده با سفر به استان فارس شش قطعه از هفت قطعه آزادراه 224 کیلومتری اصفهان – شیراز را افتتاح می‌کند.
 

به گزارش ایران خبر، محسن منصوری در حاشیه جلسه چهارشنبه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران، گفت: این سرعتی که در احداث ورزشگاه جدید می‌بینید از باب دستور رییس‌جمهور و مصوبه هیات وزیران است. دولت سیزدهم، دولت صادق‌الوعد است و نهضت اتمام پروژه‌های عمرانی را دنبال می‌کند.

وی با بیان این‌که «در دولت مسئله احداث ورزشگاه جدید را سریع و انقلابی دنبال می‌کنیم»، گفت: زمین محل احداث ورزشگاه جدید تهران را در کمتر از یک ماه شناسایی کردیم و اکنون در مرحله بررسی شرکت مشاور و پیمانکار اجرایی هستیم.

معاون اجرایی رییس‌جمهور از سفر هفته آینده رییس‌جمهور به استان فارس خبر داد و گفت: در این سفر از بیش از 70 همت پروژه عمرانی بهره‌برداری خواهد شد. پروژه آزادراه اصفهان – شیراز مهمترین پروژه عمرانی این استان است که شش قطعه از هفت قطعه این آزادراه به بهره‌برداری می‌رسد. آزادراه 224 کیلومتری اصفهان – شیراز مهمترین پروژه آزادراهی کشور پس از انقلاب اسلامی است که بیش از 25 همت صرف احداث آن شد.

منصوری، کاهش یک ساعت و نیم تا دو ساعته زمان سفر از اصفهان به شیراز و بالعکس و  کاهش مصرف سوخت را از عمده مزیت‌های این آزادراه در مرکز کشور دانست.

منبع : خبرگزاری ايسنا