کد مطلب: 187710
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۲
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی همایش حمایت از مردم مظلوم غزه در محدوده میدان انقلاب را اعلام کرد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: برای برگزاری مراسم امروز در میدان انقلاب سه حلقه ترافیکی وجود دارد که توسط تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ اعمال محدودیت خواهد شد.

وی افزود: حلقه اول طول خیابان کارگر از جمهوری تا بلوار کشاورز، خیابان انقلاب و آزادی از تقاطع زارع در بخش غربی تا تقاطع خیابان ولیعصر (عج) در بخش شرقی است که این محدوده در ساعت ۱۲ ظهر امروز مسدود و اجازه توقف و تردد به هیچ عنوان داده نخواهد شد.

وی بیان داشت: حلقه بعدی که گسترده‌تر است از شمال بلوار کشاورز، از جنوب خیابان جمهوری اسلامی، از شرق خیابان ولیعصر (عج) و از غرب خیابان توحید و نواب است که از ساعت ۱۴ مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: معابری که به صورت مستقیم رفت و آمد در آنها وجود دارد اجازه تردد در آنها داده خواهد شد ولی در این معابر رانندگان اجازه توقف و ورود را نخواهند داشت.

وی گفت: حلقه سوم اعمال محدودیت از شروع مراسم است که البته در صورت نیاز و ضرورتی که پیش می‌آید محدودیت در این معابر اعمال خواهد شد. این محل‌ها از شرق در محدوده خیابان فردوسی و سپهبد قرنی، از شمال خیابان فاطمی، از جنوب خیابان جمهوری و از سمت غرب هم خیابان آذربایجان و خیابان بهبودی خواهند بود که در صورت نیاز منع تردد مقطعی خواهد داشت.

سرهنگ موسوی پور افزود: البته با توجه به حضور فعال و پررنگ همکاران بنده در این مسیر و روان سازی هایی که صورت می‌پذیرد در این معابر اعمال محدودیت و مسدود شدن به صورت مقطعی خواهد بود.

وی افزود: محدودیت توقف و تردد اصلی از ساعت ۱۳ امروز اعمال خواهد شد که در طول خیابان کارگر، طول خیابان انقلاب و طول خیابان ولیعصر (عج) است که ابتدا منع تردد در این محدوده‌ها اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: تاکید می‌شود رانندگانی که در این محدوده حضور دارند و یا قصد تردد در محدوده‌های اعلامی را دارند باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند که این معابر عبارتند از طول خیابان جمهوری در مسیر غرب به شرق، در قسمت‌های شمالی و در بلوار کشاورز خیابان فاطمی در هر دو مسیر و تونل توحید، از بخش شرقی نیز خیابان ولیعصر (عج) و همچنین خیابان حافظ و خیابان فردوسی مسیرهای جایگزینی هستند که شهروندان می‌توانند از آنها استفاده کنند.

وی افزود: رانندگانی که از مسیر غرب به شرق آزادی در حال تردد هستند و به تقاطع توحید و جایی که پلیس اعمال محدودیت دارد می‌رسند می‌توانند به سمت شمال رفته و از خیابان فاطمی، به سمت بلوار کشاورز و یا از سمت جنوب از خیابان جمهوری استفاده و ادامه مسیر بدهند و رانندگانی هم که در مسیر جنوب به شمال در حال تردد هستند می‌توانند از محورهای اعلام شده ادامه مسیر بدهند.

سرهنگ موسوی پور اظهار داشت: محل توقف اتوبوس‌ها نیز در اطراف برگزاری مراسم مشخص شده است و قبل از شروع مراسم این اتوبوس‌ها در محل‌های خود قبل از شروع به منظور بازگرداندن شهروندان به مقاصد خود حضور دارند.

وی گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ نیز از قبل از شروع مراسم و ساعت ۱۲ ظهر امروز در معابر و محدوده‌های برگزاری این مراسم حضور خواهند داشت و نسبت به روان سازی ترافیک اقدام خواهند داشت و تمهیدات ترافیکی به نحوی است که کمترین محدودیت‌ها را خواهیم داشت تا ان‌شاءالله بتوانیم برای کسانی که قصد تردد در محورهای جایگزین و همچنین شرکت کنندگان در این مراسم را دارند امنیت تردد و ایمنی عبور و مرور را تأمین و به بهترین شکل ممکن این مراسم و ترافیک آن را مدیریت کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر