کد مطلب: 188668
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۱:۰۷
حسن عبدلیان پور تصریح کرد: بر خود وظیفه میدانیم تا ریشه کنی رژیم اشغالگر قدس این غده سرطانی، از طریق نهادهای بین المللی و داخلی پیگیر محاکمه و مجازات این حاکمیتِ مجعول و برچیده شدنِ این رژیم فاسد، تروریست و جنایتکار باشیم.
 

به گزارش ایران خبر، حسن عبدلیان پور رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه طی یادداشتی بر پیگیری محاکمه و مجازات «حاکمیت مجعول» رژیم اشغالگر قدس تأکید کرد.

یادداشت رئیس مرکز وکلا کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه بشرح زیر است:

مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

در روزهایی که رژیم اشغالگر قدس مقدمات سقوط تاریخی خود و طناب دارِ اذنابش را فراهم میکند و در آستانه روز بزرگ قدس، باز هم خون مردانی از سلسله دریادلان تاریخ را بر زمین ریخت تا دیوانگیِ پیش از سقوط خویش را بیش از پیش به رخ همگان بکشد…!

امروز ما سربازان عدالت و حقیقت در مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، بر خود وظیفه میدانیم تا ریشه کنی این غده سرطانی، از طریق نهادهای بین المللی و داخلی پیگیر محاکمه و مجازات این حاکمیتِ مجعول و برچیده شدنِ این رژیم فاسد، تروریست و جنایتکار باشیم.

ان شاء الله

منبع : خبرگزاری ايسنا