کد مطلب: 188670
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۴۰
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیکی معابر پایتخت در اولین روز بعد از تعطیلات خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ فیروز کشیر در گفت‌وگو با ایسنا درباره وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در اولین روز بعد از تعطیلات گفت:امروز سه شنبه چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۳، شاهد شروع ترددها و افزایش ترافیک به دلیل آغاز به کار ادارات و مدارس در سطح معابر شهر تهران هستیم.

وی افزود: در بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ،بزرگراه شهید حکیم در مسیر غرب به شرق در محدوده بزرگراه شهید ستاری ، بزرگراه شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از محدوده جناح شاهد ترافیک در حال حرکت هستیم.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شهید صیاد شیرازی ، بزرگراه شهید بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از محدوده گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از محدوده گلشن‌دوست نیز شاهد شروع بار ترافیکی هستیم .

کشیر گفت: در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران در مقطع حکیم تا شهید همت، ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل شهید صیاد شیرازی، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از محدوده گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان، ترافیک در حال شروع شدن است.

وی با اشاره به سایر محدوده های شهر تهران افزود:خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از محدوده استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید نواب از محدوده نهم دی دارای بار ترافیکی در حال حرکت است .

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران به منظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها به منظور نظم بخشی به بزرگراه ها در حال اجراست .

کشیر از راکبین موتورسکیت خواست به دلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل ها و احتمال بیهوشی، از تردد در تونل ها خودداری کنند.همچنین از مردم خواست در صورت بروز هرگونه گره ترافیکی با شماره ۱۲۰ یا ۱۱۰ تماس بگیرند.

منبع : خبرگزاری ايسنا