کد مطلب: 182871
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸
استخدام در بانک به دلیل مزایای بسیاری که دارد، یکی از مهم‌ترین اهداف کارجویان در زمان کاریابی به‌شمار می‌آید. این موضوع خصوصا برای افرادی که در رشته‌های حسابداری، ریاضیات و اقتصاد تحصیل کردند، بیشتر نمود دارد و کارجویان دوست دارند تا در یکی از بانک‌های کشور استخدام شوند.
 
مزایای استخدام در بانک‌های ایران، چه خصوصی و چه دولتی، می‌تواند مختلف باشد اما در نهایت حقوق و مزایایی که بانک‌ها برای کارکنان خود دارند، به نسبت یکسان است و همین موضوع استخدام در تمام بانک‌ها را به گزینه محبوب کارجویان تبدیل کرده است.
خبر خوب برای کارجویان این است که در میان آگهی های استخدامی جدید که در این ماه منتشر شده، آگهی‌های موسسان مالی و بانک‌ها نیز دیده می‌شود و این می‌تواند فرصتی عالی برای کارجویان علاقه‌مند به کار در بانک‌ها باشد.

استخدامی‌های جدید بانک‌ها
تنوع موقعیت‌های شغلی در بانک‌ها بسیار زیاد است که از جمله آنها می‌توان به مدیر شعبه، کارمند باجه، مدیر مالی، مدیر حسابداری، متصدی بانک و غیره اشاره کرد. هر کدام از این موقعیت‌های شغلی، الزامات خود را دارند و یکی از مهم‌ترین آنها مدرک تحصیلی و همچنین شرط سنی است.
در میان آگهی‌های استخدامی بانک‌ها که در اسفند ماه منتشر شده، آگهی‌های استخدامی موسسات وابسته نیز دیده می‌شود. در میان نام‌های منتشرشده آگهی، استخدامی های بانک سامان نیز دیده می‌شود. علاوه بر این، نام‌های دیگر نیز دیده می‌شود که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • تامین سرمایه لوتوس پارسیان
  بورس اوراق بهادار تهران
  بانک مشترک ایران و ونزوئلا
  بانک خاورمیانه
  یوتوفارکس
  تامین سرمایه امین
  کارگزاری فارابی
  گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما
  صندوق پس انداز کارکنان رسمی راه آهن جمهوری اسلامی
مشاغل در آگهی‌های منتشرشده توسط این موسسات و بانک‌ها نیز متنوع هستند و از جمله آنها می‌توان به کارشناس امور اجرایی صندوق‌های سرمایه‌گذاری، کارشناس پذیرش اوراق بهادار، کارشناس بازرسی بانکی، کارشناس اعتباری و سرمایه‌گذاری، کارمند عملیات بانکی، تحلیلگر بنیادی، کارشناس معاملات ارزی و کارشناس صندوق‌های سرمایه‌گذاری اشاره کرد.
مزایای کار در بانک‌ها و موسسات مالی و سرمایه‌گذاری
کار کردن در بانک‌های خصوصی و دولتی مزایای خاص و منحصربه‌فردی دارد. این مزایا هستند که کارجویان را برای ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی بانک‌ها ترغیب می‌کند. برخی از مزایای کار کردن در بانک‌ها، موسسات مالی و سرمایه‌گذاری عبارت‌اند از:
 • حقوق و مزایای خوب
  ارتقای شغلی
  مزایای پزشکی، دندانپزشکی و بیمه عمر
  طرح بازنشستگی
  روزهای مرخصی شخصی یا استعلاجی
  فرصت یادگیری و ادامه تحصیل
ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی بانک
برای مشاهده آگهی‌های استخدامی بانک‌ها می‌توانید به ایران تلنت مراجعه کنید. در صفحه فرصت‌های شغلی ایران تلنت و در گروه شغلی بانکداری / سرمایه‌گذاری می‌توانید تمام آگهی‌ها همراه با شرح شغلی آنها را مشاهده کنید.