درباره ما

پایگاه خبری "تحلیلی ایران خبر" از سال 1392 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد و تاکنون توانسته است جایگاه مناسبی در میان مخاطبان خود باز کند. این مجموعه خبری همواره تلاش کرده تا به دور از هر نوع گرایش خاص به حزب و گروهی و پرهیز از افراط و تفریط در انعکاس اخبار واقعی و امانت داری در اخبار در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران عمل کند.

این پایگاه خبری حاصل تلاش گروهی از جوانان خبرنگار ایرانی ست که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار  اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است.

«تحلیلی ایران خبر» آن گونه که از نامش پیداست "می خواهد پنجره ای برای تمام ایرانیان باشد" و این مهم نیز با همفکری و همکاری شما در آگاهی از اخبار اقصی نقاط ایران و حتی جهان محقق خواهد شد، پس دست یاری شما را می فشاریم و همراهی بیشتر فکری و خبریتان را صمیمانه پذیرا خواهیم بود.

«تحلیلیایران خبر» ارگان هیچ حزب و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصول گرایی، سرسپردگی ندارد. معتقدیم می‌توان با افرادی و افکاری مخالف بود و مرزبندی داشت ولی در عین حال آنان را محترم شمرد. از همین رو «تحلیلی ایران خبر» بر آن است تا در حوزه فضای مجازی، در مسیر یک جهاد اعتقادی گام نهد و با سرلوحه قرار دادن منویات رهبر معظم انقلاب؛ تقوای سیاسی، پرهیز از دروغ و تهمت و دوری از جنجال و هیاهوی سیاسی را از اصول رفتاری خویش بداند.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی ایران خبر رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند. همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق ارسال خبر و سوژه به دست ما می رسد، منتشر خواهند شد. بدیهی است که وبسایت تحلیلی ایران خبر از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه باشد معذور است.

آنچنان که گفته اند "گل بی عیب خداست" ، بدیهی است ما نیز بدون نقصان نخواهیم بود و برای شناسایی بر طرف کردن نقیصه های آن همچنان نظرات سازنده شما چراغ راه ماست و همکاران ایران خبر از راهنمایی ها و نقدهای مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.
 
پایگاه خبری تحلیلی ایران خبر در تاریخ 94/12/10 به شماره ثبت 73586 از هیات نظارت بر مطبوعات مجوز دریافت کرده است .

صاحب امتیاز و مدیر مسئول : میثم فتحی پور
آدرس: خیابان شهید بهشتی- خیابان داریوش - پلاک4
کدپستی: 1569615911

تلفن: 44464631-44464630
فکس: 88407547
همراه : 09307041901

Email:info@irankhabar.ir