سیاست
 
از روز شنبه در همه شهرهای قرمز ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود

از روز شنبه در همه شهرهای قرمز ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود

رئیس جمهوری از اعمال محدودیت ۱۰ روزه در شهرهای دارای وضعیت قرمز خبر داد و گفت: این محدودیت‌ها از روز شنبه در این شهرها اعمال می‌شود.

 
 

بهروز کمالوندی:

امسال ۴۰ تن کیک زرد تولید می‌کنیم

سخنگوی سازمان انرژی اتمی با اشاره به اینکه معدل تولید کیک زرد در ایران طی ۱۵ سال گذشته حدود ۴ تن کیک زرد در سال بود گفت: سال گذشته از میانگین ۴ تن به ۳۷ تن رسیدیم و امسال هم ۴۰ تن را هدفگذاری کرده‌ایم....

 

سردار فدوی:

آثار افول آمریکا شدت یافته و عینی شده است

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز آثار عینی افول آمریکا را شاهد هستیم و اندیشمندان نیز بر این موضوع صحه می‌گذارند که سرعت افول در نظام مستکبری آمریکا شدت یافته است.

 

فرمانده کل ارتش:

قدرت پهپادی ارتش در فشار حداکثری تحریم ها ظهور پیدا کرد

 امیر سرلشکر موسوی با اشاره به لزوم عنایت مجلس در تخصیص بودجه دفاعی کشور گفت: انتظار ما از مجلس و دولت محترم این است که برنامه ریزی دقیقی در بودجه ریزی خود برای توان دفاعی کشور داشته باشند.

 

محسن رضایی:

دولت‌زدگی درمدیریت شهری خطرناک است/مدیریت محله‌محور را جدی بگیریم

دبیر مجمع تشخیص با بیان اینکه دولت‌زدگی در مدیریت شهری خطرناک است، گفت: امروز اداره شهرها در اختیار دولت است و این ناشی از اقتدارگرایی انگلیسی بود که در دوره پهلوی پیاده شد.

 

فرمانده نیروی زمینی:

موشک هوشمند ۳۰۰ کیلومتری «نزاجا» در حال تست عملیاتی است

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان این که موشک هوشمند ۳۰۰ کیلومتری نزاجا در حال  تست عملیاتی است، گفت: نیروی زمینی تلاش می‌کند تا یگان‌ها را از تحرک لازم برای مقابله با تهدیدات نوین آماده کند.

 

قالیباف:

مجلس شورای اسلامی از تقویت روابط راهبردی بین ایران و چین حمایت می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیام هایی جداگانه به لی جان شو رئیس کمیته دائمی کنگره ملی و وانگ یانگ رئیس مجلس مشورتی جمهوری خلق چین فرارسیدن عید بهاره و سال نو چینی را تبریک گفت.

 
 

قالیباف:

تهران و مسکو به همکاری های ۲۰ و۵۰ ساله می اندیشند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به روند مثبت همکارهای سیاسی و امنیتی ایران و روسیه، مناسبات دو کشور در حوزه اقتصادی و تجاری را رضایت بخش ندانست و با تاکید بر این که هدف از سفر به روسیه ارتقای سطح روابط ...

 

قالیباف:

تغییر در کاخ سفید به مناسبات تهران -مسکو اثری ندارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تغییر و جابه جایی در کاخ سفید در نگاه راهبردی ما به مناسبات تهران–مسکو اثری ندارد.