سیاست
 
دستگاه‌ها دستورالعمل ممنوعیت خرید کالای غیرایرانی را صادر کنند

دستگاه‌ها دستورالعمل ممنوعیت خرید کالای غیرایرانی را صادر کنند

امام جمعه موقت تهران گفت: باید همه نهادها و دستگاه‌ها دستورالعملی برای زیرمجموعه‌های خود صادر کنند مبنی بر اینکه خرید کالای غیرایرانی ممنوع است.

 
 

عباسعلی کد خدایی:

مراقب باشیم در مخالفت‌ها مقابل مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نشویم

سخنگوی شورای نکهبان در واکنش به انتخاب جان بولتن به عنوان مشاور امنیت ملی ترامپ عنوان کرد: مراقب باشیم در مخالفت‌ها مقابل مردم قرار نگیریم و عمله آمریکا نشویم.

 

رییس پلیس راهور:

کاهش 4 درصدی حوادث جاده‌ای در 2 روز گذشته/ 40 درصد حوادث مربوط به واژگونی

رییس پلیس راهور ناجا از کاهش بین 4 تا 5 درصدی حوادث رانندگی طی 2 روز گذشته خبر داد و گفت: وقوع و فراوانی حوادث در معابر و محورهای مختلف کشور، متفاوت بوده است.

 

الحوثی:

ترامپ بهتر از اوباما سعودی‌ها را دوشید

رهبر جنبش انصارالله یمن در گفت‌‌وگو با روزنامه‌ای لبنانی گفت که رئیس جمهور فعلی آمریکا بهتر از رئیس جمهور قبلی این کشور عربستان را دوشید.

 

ترامپ خطاب به معاون اوباما:

طوری میزنمت که گریه کنی!

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز پنجشنبه تهدید «جو بایدن»، معاون «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور سابق این کشور برای کتک‌کاری را پاسخ داد.

 

هشدار چین:

جنگ تجاری برنده ندارد

با تقویت احتمال افزایش تعرفه های گمرکی آمریکا بر کالاهای چین، پکن به واشنگتن هشدار داده است که جنگ تجاری میان دو طرف برنده ای نخواهد داشت.

 

کنگره آمریکا:

نمی‌توانیم از لغو برجام توسط ترامپ جلوگیری کنیم

تعدادی از قانونگذاران کلیدی آمریکا اعلام کردند درصورتی که رییس‌جمهوری این کشور برجام را لغو کند، مقابل وی قرار نمی‌گیرند.

 

نماینده دائم ایران در سازمان ملل:

فرهنگ ایرانی، فرهنگ صلح، دوستی و مقاومت است/ نوروز پایدارترین و فراگیرترین سنت در فرهنگ ایرانی است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل با تاکید بر این‌که فرهنگ ایرانی، فرهنگ صلح، دوستی و مقاومت است و این فرهنگ در طول هزاره‌ها در جهان طنین داشته است، گفت: نوروز پایدارترین و فراگیرترین سنت در فرهنگ ایرانی ...

 

سخنگوی هیات رئیسه مجلس:

نامه کروبی ناشی از سخنان ذوالنور بود/از اول قرار نبود که عضو فراکسیون امید باشم

سخنگوی هیات رئیسه مجلس معتقد است که نامه‌ مهدی کروبی، حتما بخشی از آن ناشی از انتقال بیانات آقای ذوالنور است. به گفته او متن آن نامه نشان می داد که ایشان تحریک شده است. موضوع رفع حصر داشت به خوبی پیش ...

 

آمریکا:

مجوز فروش هواپیما به ایران را صادر نمی‌کنیم

مذاکره‌کننده ارشد آمریکایی‌ها با طرف‌های اروپایی در زمینه اصلاح و تکمیل برجام تصریح می‌کند که ایالات متحده مجوز فروش هواپیماها به ایران را صادر نمی‌کند.