اقتصاد
 
تا ۱۰ روز دیگر صرفه‌جویی کنید

تا ۱۰ روز دیگر صرفه‌جویی کنید

سخنگوی شرکت ملی گاز گفت: پیک مصرف گاز یک هفته تا ۱۰ روز دیگر ادامه خواهد داشت لذا از مردم تقاضا داریم که در این مدت در میزان مصرف صرفه‌جویی داشته باشند تا روند سوخت‌رسانی دچار مشکل نشود.

 
 

مديرعامل ايران خودرو:

پيش فروش محصولات مطابق با برنامه توليد انجام مي‌شود

مديرعامل ايران خودرو اظهار كرد:‌ اين شركت با برنامه‌ريزي اصولي در همكاري با زنجيره تامين و حمايت هاي وزارت صمت، موفق به افزايش شمارگان توليد شد و توانست در چند ماهه اخير روند تحويل خودرو به مشتريان را ...

 

دبیرکل اوپک:

تقاضای نفت پتانسیل صعودی شدن دارد

دبیرکل اوپک گفت که تقاضای جهانی نفت می‌تواند در ۲۰۲۰ غافل‌گیرکننده بوده و صعودی شود. این در حالی است که تقاضای امسال نفت کمتر از سال‌های قبل پیش‌بینی شده بود.

 

مدیرعامل بانک مسکن :

ساخت‌وساز از مهم‌ترین عوامل آلودگی هواست/ سهم ۸۰ درصدی سنتی‌سازی از تسهیلات

مدیرعامل بانک مسکن بخش ساختمان را یکی از مهمترین عوامل آلودگی هوا دانست و گفت: بیش از ۸۰ درصد تسهیلات ارائه شده از سوی بانک مسکن در سال جاری در بخش سنتی‌سازی استفاده شده است.

 

ایران خودرو رکورد عرضه خودرو به بازار را شکست؛

تكميل و عرضه 5 هزارو 299 دستگاه خودرو دردو روز

به همت مجموعه كاركنان گروه صنعتي ايران خودرو ركورد تكميل و تجاري سازي خودروها شكسته شد.

 

مدیر عامل ایران خودرو:

به هيچ عنوان اجازه ورود قطعه بي‌كيفيت به خط توليد را نخواهيم داد /بسته تشويقي براي نهضت داخلي سازي قطعات

مديرعامل ايران‌خودرو در نشست با اعضاي انجمن قطعه‌سازي با بيان اين كه براي رفع مشكلات و موانع نيازمند همكاري با تشكل‌هاي قطعه‌سازان هستيم گفت: برخي مشكلات ريشه‌اي را بايد با همكاري با هم رفع كنيم.

 

معاون راهبری فنی مرکز ملی فضای مجازی:

شبکه ملی اطلاعات، در تضاد با اینترنت نیست

معاون راهبری فنی مرکز ملی فضای مجازی بر عدم تضاد راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات با اتصال به اینترنت جهانی در کشور تاکید کرد.

 

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی:

هواپیماهای جدید وارداتی دست‌دوم هستند

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از دست دوم بودن هواپیماهای جدید وارداتی خبر داد و گفت: گرچه بر اساس محدودیت‌های تعریف شده نباید سن هواپیما بیش از ۲۰ سال باشد اما درخواست ما این است که با توجه به مشکلات ...

 

وزارت راه و شهرسازی:

ثبت نام ۵۵ هزار متقاضی مسکن ملی در استان تهران

وزارت راه و شهرسازی از ثبت نام ۵۵۱۴۷ نفر در استان تهران و ۸۶۴۹ نفر در استان البرز در طرح ملی مسکن خبرداد و اعلام کرد: ثبت نام در استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، زنجان و قزوین به اتمام رسید.

 

منوچین:

توافق فاز یک با چین برای رشد اقتصادی جهان عالی است

وزیر خزانه‌داری آمریکا، استیون منوچین، در اجلاس دوحه گفت توافق تاریخی فاز یک بین چین و آمریکا برای اقتصاد جهان بسیار خوب خواهد بود و رشد اقتصادی جهان را تقویت می‌کند. 

 

وزیر مالی قطر:

تجارت با همه ارزها را قبول می‌کنیم

وزیر مالی قطر گفت: قطر حاضر است برای تجارت، تمام ارزها را قبول کند، هرچند هنوز دلار ارز غالب تجاری است. 

 

فرشاد مقیمی:‌

محصولات ايران خودرو7. 16ميليون يورو كاهش ارزبري داشته است

مدیرعامل ایران‌خودرو اجرای نهضت داخلي سازي قطعات را از رویکردهای بسیار مهم این خودروساز توصیف کرد و با اشاره به میثاق نامه با تامین کنندگان برای افزایش ظرفیت تولید و حمایت از مشتریان و ذی نفعان گفت: در ...