اقتصاد
 
جانباختگان حادثه نفتکش سانچی "شهید خدمت" محسوب می شوند

جانباختگان حادثه نفتکش سانچی "شهید خدمت" محسوب می شوند

مسئول کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی گفت: براساس موافقت ریاست جمهوری و رئیس بنیاد شهید، قرار شد جانباختگان حادثه نفتکش سانچی به عنوان "شهید خدمت" محسوب شوند.

 
 

وزیر راه و شهرسازی:

کسر ۵ درصد دستمزد مهندسان ناظر غیرقانونی است

وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که دستور لغو دریافت ۵ درصد از حق‌الزحمه مهندسان ناظر اولین گام برای مبارزه جدی با امضافروشی به عنوان یک خواسته عمومی است، گفت: دریافت ۵ درصد از دستمزد مهندسان ناظر هیچ ...

 

رئیس کل بانک مرکزی:

وضعیت تورم و ارز در کشور بد نیست

رئیس کل بانک مرکزی با بیان این که وضعیت کشور در رابطه با تورم و ارز وضعیت بدی نیست گفت: البته رشد نقدینگی بالا است که بخشی از آن به مسائل ساختاری نظارم بانکی برمی‌گردد.

 

ربیعی:

عملیات جست‌وجوی پیکر دریانوردان ایرانی ادامه دارد

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: هیچ امیدی وجود ندارد که نفتکش به حالت اولیه بازگردد اما ما هنوز به دنبال این هستیم که تلاش‌هایی را برای پیدا کردن پیکرهای این افراد (خدمه نفتکش) انجام دهیم.

 

رئیس کل بیمه مرکزی:

باید بیمه زلزله را اجباری کنیم

رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: در حال حاضر تنها ۷ درصد از منازل مسکونی بیمه زلزله دارند که بدان معناست اگر اتفاقی بیفتد کسی نمی تواند پاسخگو باشد، بنابراین باید بیمه زلزله را اجباری کنیم.

 

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش اعلام کرد:

عملیات جستجو و نجات خدمه تانکر تحت مدیریت شرکت ملی نفتکش ایران ادامه دارد

مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران ضمن ابراز تأسف از حادثه برخورد کشتی فله‎بر چینی با کشتی تانکر خارجی تحت مدیریت این شرکت گفت: در اثر این سانحه 32 سرنشین کشتی نفتکش مفقود شدند که عملیات امداد و نجات برای ...

 

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره):

مذاکرات و سرمایه گذاری خارجی در منطقه آزاد شهر فرودگاهی نتیجه بخش بوده است

فتاحی گفت: با شروع سومین سال فعالیت شرکت شهر فرودگاهی، رفته‌رفته شرکت‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری ورود می‌کنند، مذاکرات به نتیجه می‌رسد و اتفاق های مورد نظر عملی می‌شود.

 

یکه زارع در مراسم آغاز تولید محصولات جدید ایران خودرو:

طراحی و تولید پلتفرم ایران خودرو، نیازمند حمایت قانون گذاران است

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ رویکرد مهم این گروه را عقد قرارداد برای طراحی و تولید پلتفرم اختصاصی عنوان کرد و گفت: اجرای این قرارداد مستلزم تامین مالی بیش از هزار میلیارد تومان است که نیازمند حمایت ...

 

مصوبه جدید تلفیق؛

فروش کالای قاچاق آزاد می‌شود

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق، با وجود مخالفتهای جدی، فروش کالای قاچاق در سال ۹۷ مجاز شده و ۱۰ هزار میلیارد تومان از منابع حاصله صرف ایجاد شغل در کشور خواهد شد.

 

حاجی بابایی:

درآمد 13 هزارمیلیاردی دولت از گرانی بنزین

حاجی بابایی با بیان اینکه فقط با گران شدن بنزین دولت ۱۳ هزار میلیارد تومان افزایش درآمد خواهد داشت، گفت: اگر بودجه سال آینده تصویب شود اقشار ضعیف جامعه نمی توانند گرانی حاصل از آن را تحمل کنند.

 

در سایت ایران خودرو خراسان؛

خط توليد انبوه هايما اس ٥ به بهره برداري رسيد

خط تولید انبوه هایما اس 5 در سایت ایران خودرو خراسان با حضور مدیران ارشد گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت هایما به بهره برداری رسید.

 

مديرعامل ايكاپ خبر داد:

راه اندازي خط توليد پژو301 در حال انجام است

مديرعامل شركت ايكاپ گفت: مراحل راه اندازي خط توليد پژو ٣٠١ طبق قرارداد در حال انجام است.