اقتصاد
 
دزدی یا یادگاری‌هایی از هتل‌ها

دزدی یا یادگاری‌هایی از هتل‌ها

وسایل زیادی هستند که مسافران با عنوان یادگاری از هتل خارج می‌کنند، درحالیکه خروج آن ها ممنوع و در زبان عام،‌ نوعی دزدی به حساب می‌آید.

 
 

رکورد تاریخی مصرف بنزین در ایران شکست؛

۱۱۵.۸ میلیون لیتر در یک روز

روز گذشته با ثبت رکورد مصرف ۱۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار لیتر بنزین در یک روز، یک رکورد بی‌سابقه در تاریخ کشور ثبت شد.

 

با حضوروزير صنعت ، معدن و تجارت صورت گرفت:

رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو

کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو در سال 95 طی مراسمی با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت، رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي و مديران ارشد گروه صنعتي ايران خودرو و اصحاب رسانه ...

 

مشاور خودرویی وزیر صنعت:

ایران خودرو و سایپا به بخش خصوصی واگذار می‌شوند

اصغر خسروشاهی، مشاور خودرویی وزیر صنعت طی گفتگویی با اشاره به این موضوع که سیاست و رویکرد وزارت صنعت،‌ حمایت از تولید داخلی است،‌گفت: صنعت خودرو، به عنوان یکی از صنایع بزرگ کشور است که باید توجه ویژه ...

 

دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار:

یارانه ها برای قشر آسیب‌پذیر جامعه منافعی در بر نداشت/ در ایران تولید کنندگان را به جای تشویق، تنبیه می‌کنند

دبیر کل جامعه انجمن‌های اسلامی اصناف و بازار با اشاره به اینکه نابسامانی های اقتصادی از جمله ایجاد مشکلات متعدد بر سر راه تولیدکنندگان، متوجه مسئولان است، تصریح کرد: ما سیاست هدفمندی یارانه ها را مفید ...

 

رونق بازار خودروهای داخلی؛

ارزانی ۴۰ میلیونی سانتافه در یک هفته+ جدول قیمت خودرو

فعالان بازار دلیل روند کاهشی قیمت خودروهای وارداتی را بلاتکلیفی این بازار و البته نبود مشتری می دانند، زیرا کمتر فردی در این شرایط ریسک کرده و خودروی وارداتی می‌خرد.

 

صرافی‌ها:

دلار نداریم

امروز نه در بازار آزاد و نه صرافی‌ها در میدان فردوسی تهران دلار یافت نمی‌شد. صرافی‌های رسمی نیز تنها با مجوز صرافی دلار را به قیمت ۴۷۹۰ تومان به فروش می‌رساندند.

 

سیف:

نرخ سود ۲۰ درصدی، باید برگردد

رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه نرخ سود ۲۰درصدی که به صورت دوهفته‌ای برای اوراق سپرده ریالی در نظر گرفته شده،بعد از دو هفته باید به حالت قبل برگردد، گفت: هزینه بانکها را جبران می‎‌کنیم.

 

حاجی بابایی:‌

بانک‌ها مردم را در بحث اشتغال سرگردان کرده‌اند

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از اراده بانک‌ها برای ناکام گذاشتن اشتغال فراگیر و سرگردان کردن مردم در زمینه اشتغال گفت.

 

در زمان کمتر از 15 دقیقه در تالار شیشه ای بورس محقق شد:

فروش 50 درصد اوراق مرابحه700 ميليارد توماني ایران خودرو

نیمی از اوراق مرابحه 700 ميليارد توماني ایران خودرو که بزرگترین تامین مالی بخش خصوصی در بازار سرمایه به شمار می رود، در نخستین دقایق پذیره نویسی و در زمان کمتر از 15 دقیقه در تالار بورس به فروش رسید.

 

مهندس یکه زارع راهبرد ایران خودرو را اعلام کرد:

تقویت زنجیره تامین با مشارکت فعال قطعه سازان تراز اول

مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو گفت: راهبرد ایران‌خودرو، سازماندهی مجدد زنجیره تامین و مشارکت بیش از پیش قطعه‌سازان در فرآیند تامین وتولیدخودرو است و بر این اساس تصمیم داریم با واگذاری طراحی و تولید قطعات،...

 

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر داد؛

آغاز تولید پژو 301 در سال آینده

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی این گروه صنعتی برای حمایت از سرمایه گذاران حوزه قطعه سازی با تضمین خرید محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی خبر داد.