جامعه
 
سامانه بارشی جدید امشب وارد ایران می‌شود

سامانه بارشی جدید امشب وارد ایران می‌شود

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه امشب سامانه بارشی جدید از جنوب و جنوب غرب وارد ایران می‌شود، روند فعالیت سامانه بارشی را طی روزهای آینده پیش‌بینی و تشریح کرد.

 
 

افشانی:

از روز اول انتصابم توپخانه‌ای علیه‌ام شکل گرفت

شهردار سابق تهران با ارائه گزارشی از عملکرد خود درد و دل‌های خود را در مورد سیر اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان بیان کرد.

 

سورنا ستاری:

اسباب‌بازی ها در مقابل تبلت ها و رایانه‌ها رنگ باخته است

مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان اینکه امروزه به نظر می‌رسد نظام ملی نوآوری در حوزه صنعت اسباب بازی احتیاج به نگاشت نهایی دارد گفت که امیدواریم خروجی این تعامل تاسیس رشته‌ای دانشگاهی ...

 

وزیر کشور:

توقع از صدا و سیما بالاست

وزیر کشور گفت: انتظار و توقع از صداوسیما بالا است به دلیل اینکه صداوسیما دارای جامعیت و فراگیری است و این توقع نیز به حق بالاست.

 

رئیس فراکسیون امید:

در انتخاب شهردار تهران به گفتمان اصلاح طلبی توجه جدی داشته باشید

رئیس فراکسیون امید گفت: در انتخاب شهردار جدید به مقبولیت عمومی، چهره ملی، تخصص، کارآمدی، پاکدستی، اشراف کامل به حوزه مدیریت شهری و پایبندی به گفتمان اصلاح طلبی توجه جدی داشته باشید.

 

هاشمی:

اختلاف در شرایط فعلی خنجر زدن به انقلاب و کشور است

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد که در شرایط حساس کنونی هرگونه اختلاف، سوء استفاده و ناکارآمدی از پشت خنجر زدن به انقلاب و کشور است.

 

معاون حج سازمان حج و زیارت:

ودیعه‌گذاران حج اطلاعات خود را به‌روز کنند

معاون حج سازمان حج و زیارت گفت: از تمامی کسانی که در نوبت حج هستند فراخوان شده‌اند تا اطلاعات خود را به روز کنند.

 

سازمان هواشناسی:

کاهش دما تا ۱۰ درجه در شمال کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش دمای ۵ تا ۱۰ درجه‌ای در شمال کشور طی فردا و پس‌فردا (۱۰ و ۱۱ آبان ماه) از بارش برف در ارتفاعات کشور خبر داد.

 

شریعتمداری:

با نظام پرداخت ناهماهنگ حقوقی روبرو هستیم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با طرح این پرسش که متولی کودکان کار کیست؟ گفت: چند نهاد در این امر مسئول‌اند و در مجموع هیچ کدام هم مسئول نیستند. هم به اصلاح ساختاری و هم به تجمیع توان‌های مالی و معنوی ...

 

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر:

۱۶ استان گرفتار توفان و سیل/حضور ۴۴۵ نیروی امداد و نجات

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر، به تشریح خدمات امداد و نجات در توفان و سیل و آبگرفتگی از سوم تا هفتم آبان ۹۷ در سطح ۱۶ استان کشور پرداخت.

 

سخنگوی شورای شهر تهران:

گزینه های معرفی شده بازنشسته نیستند/حضور هاشمی منوط به اجماع شورا

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در جلسه هم اندیشی در خصوص حضور آقای هاشمی به عنوان گزینه شهردار بحث شد و رئیس شورا این موضوع را به اجماع اعضا واگذار کرد.

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی:

۶.۹ درصد افراد جامعه بیمه نیستند/ مشکل پراکندگی بیمه ها

وزیر بهداشت، گفت: در حال حاضر ۶.۹ درصد از افراد جامعه تحت پوشش هیچ بیمه ای نیستند، در حالی که ۱۰ میلیون نفر بیمه رایگان هستند.