جامعه
 
سیل استان‌های کشور را در نوردید

سیل استان‌های کشور را در نوردید

در پنجمین روز از سال جدید، علاوه بر جاری شدن سیل در استان های گلستان و مازندران شاهد سیلاب همراه با خسارت شماری از رودخانه‌های جنوبی و مرکزی کشور هستیم.

 
 

پلیس راهور ناجا :

برف در ارتفاعات جاده چالوس/ترافیک سنگین در جاده هزار

پلیس راهور ناجا وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد.

 

پلیس راهور:

خلوت بودن معابر پایتخت خطر تصادف را بالا می برد

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: با توجه به خلوتی تهران و به خصوص بزرگراه‌ها سرعت در این معابر بالا می‌رود و این مسئله خطر تصادفات را بالا می‌برد.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

فرسودگی، علت انفجار خطوط لوله گاز در اهواز/ آتش مهار شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: انفجار خط لوله میعانات گازی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به علت نشتی در لوله‌های گاز ناشی از فرسودگی خط لوله رخ داده است.

 

مصوبه هیئت وزیران:

تخلفات زیست‌محیطی را گزارش کنید و از دولت پاداش بگیرید

با تصویب هیئت وزیران به پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست، مخبرانی که ماموران سازمان حفاظت محیط زیست را در جریان تخلفات زیست محیطی قرار دهند، پاداش مالی دریافت می‌کنند.

 

عضو شورای شهر تهران:

جای خالی نام زنان شهید در معابر/لزوم نام گذاری خیابان ها به نام زنان

عضو شورای شهر تهران گفت: تنها نام مفاخر مرد برای نامگذاری میادین، کوچه ها و خیابان ها استفاده می شود. در تاریخ ایران زنانی هم بوده‌اند که الگوساز بوده‌اند و می‌توان نام آنها را روی معابر گذاشت.

 

معاون کل وزارت بهداشت:

تورم توزیع دارو را دچار مشکل نکرد/در حوزه دارو خودکفا هستیم

معاون کل وزارت بهداشت درخصوص قیمت داروها نیز گفت: خوشبختانه در حوزه دارو با توجه به نوسانات ارزی و تورمی که داشتیم با اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی و مدیریت بسیار خوب بازار، در سطح ارائه دارو کنترل کردیم و مشکلی ...

 

تندگویان:

سازمان‌هایی که به جوانان خدمات نمی‌دهند را به خط می‌کنیم

معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از تهیه گزارش عملکرد همه وزارتخانه و دستگاه‌ها در حوزه جوانان خبر داد و گفت: امسال این گزارش به تفکیک هر وزارتخانه برای معاون‬ اول رئیس جمهور فرستاده شده است.

 

نوبخت:

دولت با اختصاص یارانه به تولیدکنندگان از افزایش قیمت دارو پرهیز کند

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر اینکه «باید از هرگونه افزایش قیمت در عرضه دارو پرهیز کرد»، گفت: دولت باید با تقویت واحدهای تولیدی داخل و جلوگیری از واردات از هرگونه افزایش قیمت دارو بیش ...

 

امام جمعه نقده:

اسلام هیچ تاکیدی بر کودک همسری ندارد

حجت الاسلام حیدری زاد، امام جمعه نقده گفت: رفع مسئله کودک همسری نیاز به کار فرهنگی دارد.

 

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران:

مردم در حال له‌شدن در مترو و اتوبوس هستند

رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران نسبت به اظهارات محمدجواد حق‌شناس رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی در خصوص افزایش 200 میلیارد تومانی بودجه فرهنگی واکنش نشان داد و گفت: اگر شورای شهر پنجم کمترین خدمتی کرده ...

 

محسن هاشمی :

با انتقال پایتخت مخالفیم

رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با معاون اول رییس جمهور با موضوع "انتقال پایتخت" گفت که مدیریت شهری با این موضوع مخالف است.