نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
رؤیایی که تعبیر نشد!
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

رؤیایی که تعبیر نشد!

رسانه‌ها و مدعیانی که در روزهای اخیر مدام عدد 210 مدیر دوتابعیتی را در بوق و کرنا می‌کردند، برای اثبات ادعای خود، نامه محرمانه وزارت اطلاعات را منتشر کردند/ بی پایه و اساس بودن همه جنجال‌های هفته‌ها، ماه یا حداقل یک سال اخیر مدعیان وجود مدیر دوتابعیتی، با این اشتباه خیلی ساده رسانه‌ها و نمایندگان منتقد ...

 
 
وزارت کشور یا مجلس
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

وزارت کشور یا مجلس

قرار است وزیر کشور راهی مجلس شود تا به نمایندگان بابت اتفاقات کازرون توضیح دهد/ اما لازم بود مجلسی‌ها اول توضیحات همکار خودشان «حسین رضازاده»، نماینده کازرون را می‌شنیدند/ چرا پیش از هر مقام و شهروند دیگری باید نماینده کازرون پاسخگوی اعتراضات اخیر این شهر و کشته و زخمی شدن برخی شهروندان باشد؟...

 
 
مراقب استفاده کودکان از فیلترشکن‌ها باشید
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲

مراقب استفاده کودکان از فیلترشکن‌ها باشید

یک کارشناس ارشد بهداشت روان با اشاره به ازدیاد استفاده از فیلترشکن‌ها در خانواده‌ها و دسترسی آسان کودکان و نوجوانان به انواع فیلترشکن‌ها، نسبت به بلوغ زودرس کودکان هشدار داد.

 
 
بازار داغ رحم اجاره‌ای از ٢٥ تا ٤٠ میلیون تومان
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۱

بازار داغ رحم اجاره‌ای از ٢٥ تا ٤٠ میلیون تومان

داشتن فرزند موضوعی است که برای بعضی از خانواده‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. خانواده‌ها حاضرند از انواع داروها استفاده کنند، به مدت طولانی زیر نظر پزشک باشند و... تا بتوانند کودکی را به دنیا بیاورند.

 
 
اینجا هرکس ساز خودش را می‌زند
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸

اینجا هرکس ساز خودش را می‌زند

کارشناسان صنعت حمل و نقل معتقدند اگرچه ایران ظرفیت بالقوه ای برای ترانزیت دارد اما به دلایلی چون وجود قوانین و دستگاه های ذی ربط متعدد، زمان حمل از مسیر ایران برای صاحب کالا به صرفه نیست.

 
 
تصاحب بازار به بهانه سرمایه‌گذاری
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰

تصاحب بازار به بهانه سرمایه‌گذاری

ترک‌ها در پوشش سرمایه‌گذاری در حال حرکتی آرام برای تصاحب بازار ایران هستند و رشته‌هایی از صنایع را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده‌اند که ایرانی‌ها قبلا میلیاردها دلار در آن سرمایه آورده‌اند.

 
 
این روزها بر کولبران چه می‌گذرد؟
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۱

این روزها بر کولبران چه می‌گذرد؟

عثمان ۵۵ سال دارد. او چند سال پیش توی باغ انگورش مشغول به هرس کردن بوته‌های تاک بود که پایش روی مین‌های به‌جا مانده از دوران جنگ رفت و پای چپش از زانو و پای راستش از مچ قطع شد. سال پیش با هزار زور و زحمت دو قاطر خرید و شروع کرد به انتقال بار از آنسوی مرز. مثل هزاران نفر دیگر از اهالی روستاهای مرزی. ...

 
 
۵۰۰ میلیارد تومان در یک ماه!
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷

۵۰۰ میلیارد تومان در یک ماه!

سکه‌های پیش فروش با سررسید یک ماهه در شرایطی تحویل می‌شود که با اختلاف ۵۰۰ هزار تومانی از قیمت روز قرار دارد. در مجموع بابت یک میلیون سکه یک ماهه پیش‌فروش شده سودی نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان برای کل فروش ایجاد می‌شود.

 
 
آمریکا و گزینه‌های ایران
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۷

آمریکا و گزینه‌های ایران

معاون وزیر دفاع در دولت اصلاحات در یادداشتی به بررسی تصمیمات احتمالی دونالد ترامپ رییس‌جمهوری آمریکا در هفته جاری بر سر برجام و به طور متقابل واکنش‌های احتمالی ایران و در نهایت راهکارها و پیشنهادهایی در جهت اختلاف‌نظرها میان ایران، آمریکا و پنج کشور دیگر عضو 1+5 بر سر توافق هسته‌ای پرداخت.

 
 
از چاپار تا تاکسی اینترنتی
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

از چاپار تا تاکسی اینترنتی

امروز شما می‌توانید از در منزل بنا بر نیازخود با انواع و اقسام روش‌های حمل‌ونقلی به مقصد دلخواه خود برسید زیرا روش‌های متعدد جابه‌جایی در شهرها به مرور کامل‌تر شده و همچنان در حال بهبود است.

 
 
این بار تعرفه نیم‌بهای اینترنت
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳

این بار تعرفه نیم‌بهای اینترنت

در صورت داشتن بسته اینترنتی، هزینه مصرفی مشترکان به صورت آزاد محاسبه نخواهد شد، حتی اگر از نرم‌افزارهای تغییردهنده آی‌پی مانند وی‌پی‌ان استفاده کنند.

 
 
۳۰سال بدون ترور موفق
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳

۳۰سال بدون ترور موفق

سپاه انصار تاکنون توانسته به‌شکل مناسبی از جان مسئولان کشور و اماکن حساس و حیاتی کشور حفاظت کند. در حدود ۳۰سال گذشته هیچ عملیات ترور موفقی در حوزه کاری سپاه انصار انجام نشده است.

 
 
چرا نمایندگان مخالفند؟
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴

چرا نمایندگان مخالفند؟

امروز نمایندگان مجلس شورای اسلامی با یک‌فوریت طرح تشکیل نوزدهمین وزارتخانه در دولت مخالفت کردند. بسیاری از نمایندگان از جمله رئیس مجلس، این طرح را مغایر با قانون اساسی می‌دانند.

 
 
تضمینی برای متضرر نشدن خریداران سکه و طلا نیست
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴

تضمینی برای متضرر نشدن خریداران سکه و طلا نیست

هیچ ضمانتی برای اینکه خریداران طلا و سکه در آینده به سود برسند وجود ندارد و درصورتی که وضعیت تغییر کند به‌طور قطع آنها متضرر خواهند شد

 
 
فیلترینگ فیلترشکن‌ها!
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳

فیلترینگ فیلترشکن‌ها!

سازمان نظارت بر اینترنت روسیه که نزدیک به یک ماه پیش پیام‌رسان تلگرام را فیلتر کرد، حالا به فیلترینگ اپلیکیشن‌های فیلترشکن روی آورده است.

 
 
افتخار دیرین عرصه فرهنگ
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

افتخار دیرین عرصه فرهنگ

روز و هفته‌ای است که از آموزگار و آموزگاری سخن‌ها گفته و در ستایش از این حرفه ستایش ها شنیده شده است. روز و هفته‌ای ست که دانش‌آموزان دبستانی و گاه دبیرستانی با شاخه‌های گل و هدیه‌های رنگارنگ، مدرسه و کلاس را رنگین کمانی می‌کنند. روز و هفته‌ای ست که بسیاری از فرهنگیان با همه دلخوری‌ها و گلایه هایشان ...

 
 
واحدهای متخلف پلمب می شوند
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳

واحدهای متخلف پلمب می شوند

۳۵۰ هزار تبعه خارجی در ایران بدون مجوز مشغول به کار هستند؛ در عین حال گفته می شود در هر ۲۴ ساعت حدود ۴۰۰۰ هزار نفر از مرزهای کشور به صورت غیر مجاز ورود و خروج می کنند.

 
 
کاهش زمان گفتگوی خانواده‌های ایرانی به زیر۳۰دقیقه
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸

کاهش زمان گفتگوی خانواده‌های ایرانی به زیر۳۰دقیقه

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده با اشاره به اینکه نگاه سیاسی به حوزه زنان آسیب رسان است، گفت: بر اساس یک پژوهش گفتگو در خانواده‌های ایرانی به زیر ۳۰ دقیقه رسیده است و یک نوع جدیدی از خانواده در ایران به نام «خانواده تفردی» داریم که نوع وحشتناکی از خانواده است.

 
 
کارگران بی شناسنامه!
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳

کارگران بی شناسنامه!

امروز روز جهانی کارگر نامیده شده، همان روزی که همه نگاه‌ها به سمت کارگران زحمتکش کارخانه‌ها می‌رود. همان‌هایی که هر از گاهی طعم تلخ بیکاری را به جان می‌خرند و حقوق‌هایشان را یک خط درمیان می‌گیرند و بازهم سر خم نمی‌کنند. در این میان، اما نام کودکانی هم به میان می‌آید که اگرچه نام‌شان در روز کارگر، «...

 
 
نیاز به موسیقی مثل نیاز به نان و آب است
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲

نیاز به موسیقی مثل نیاز به نان و آب است

نغمه هایشان ازجان برمی خیزد و نوای سازشان با تار و پود دل عجین می‌شود.آنها راویان تاریخ هنرموسیقی ایران هستند. اشعارشان ترنم آوای طبیعت است و ملودی هایشان ضرباهنگ جان. دست‌های چروکیده و چشمان کم سو اما پرفروغشان بی‌نیاز از هر آمال و آرزویی است. آنان هنرمندان موسیقی نواحی هستند ؛هنری که قدمت آن به سال ...