کد مطلب: 123259
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۳
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور با بیان اینکه ولایت بر ما محبت است و باید قدردان رهبری باشیم، گفت: باید به آینده نظام امیدوار باشیم و کسانیکه تردید دارند باید دینشان را کامل کنند.
 

به گزارش ایران خبر، "پرویز فتاح" شامگاه چهارشنبه 30 آبان ماه در نهمین جشنواره سراسری یادمان ولایت در شهرستان جیرفت با گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و با ابراز خرسندی از مشارکت در این جشنواره اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب چند صباحی در جیرفت بودند که برکات زیادی برای این منطقه داشته است.

وی با اشاره به اینکه در وصف مقام معظم رهبری کم گفته می شود، افزود: ولایت در مکتب ایران اسلامی عمیق است و امام خمینی(ره) فرمودند «ولایت فقیه، ولایت رسول الله است» و این مساله نشان از اهمیت جایگاه رهبری دارد.

فتاح تصریح کرد: زمانی که به ولی فقیه تکیه کردیم نباید تردید کنیم. اگر تردید کردیم یعنی رهبری را نشناختیم و ایمان کامل نداریم.

وی با اشاره به اینکه باید مولاشناس و عمیق نگر باشیم، بیان کرد: باید مانند زمان جنگ از رهبری اطاعت پذیری داشته باشیم. لذا در جبهه برای عبور از میدان مین سبقت می گرفتند و سرباز باید تابع باشد.

رییس کمیته امداد کشور با تاکید بر اینکه باید از رهبری اطاعت کنیم، گفت: وقتی نگاهی به تاریخ اسلامی می کنیم، می گوییم حضرت علی علیه السلام تنها بود اما امروز مقام معظم رهبری در کنار ماست و باید از ایشان اطاعت کنیم.

وی افزود: دشمنان در حال برنامه ریزی از بین بردن نظام هستند، اما رهبر انقلاب مقتدرانه به آینده امیدوار هستند.

فتاح با بیان اینکه ولایت بر ما محبت است و باید قدردان رهبری باشیم، گفت: باید به آینده نظام امیدوار باشیم و کسانیکه تردید دارند باید دینشان را کامل کنند.

وی تصریح کرد: فشارهای دشمن برای این است مردم به ستوه بیایند و به جان نظام بیفتند اما دشمنان جان انقلاب را نشناختند وگرنه جان انقلاب را نشانه می رفتند.

رییس کمیته امداد کشور با بیان اینکه همه مشکلات قابل حل است و نباید در مقابل دشمن عقب نشینی کرد اظهار کرد: وحدت و همدلی، سعه صدر، هم افزایی و توصیه حساب سیاسی نکردن برای نظام خیلی مهم است و با همدلی است که در تحریم ها پیروز می شویم و از این دوران عبور می کنیم.

منبع : خبرگزاری ايسنا