کد مطلب: 136518
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲
اهر- فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری ۲۰ نفر از اراذل و اوباش در راستای تامین امنیت و آرامش شهروندان اهری خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ قدرت آقاپور ظهر امروز پنج شنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ادامه اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش در شهرستان اهر که اقدام به ناامنی می‌کردند ۲۰ نفر دستگیر و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر ادامه داد: پلیس در راستای تأمین امنیت و آرامش شهروندان با کسی مماشات نمی‌کند و تلاش‌مان این است تا آرامش و امنیت را برقرار کنیم.

وی یادآور شد: این اطمینان را می‌دهیم که اراذل و اوباش و مزاحمان به نوامیس مردم از برخوردهای پلیس درامان نخواهند بود لذا از شهروندان انتظار می‌رود در صورت مشاهده هرگونه مزاحمت مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

۸ نفر در حین حفاری غیرمجاز در هوراند دستگیر شدند

آقاپور در ادامه گفت: بامداد شب گذشته طی عملیات پلیسی و عوامل اطلاعاتی، در یکی از روستاهای هوراند گروهی که اقدام به حفاری غیرمجاز کرده بودند توسط عوامل نیروی انتظامی شهرستان هوراند حین حفاری دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهر افزود: در این عملیات که با هوشیاری و اقدام به موقع مأموران پلیس صورت گرفت ۸ نفر دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

باند سارقین خودرو در اهر متلاشی شد

وی گفت: در ادامه شناسایی و دستگیری سارقین، طی عملیات پلیسی و بهره‌گیری از منابع اطلاعاتی باندی متشکل از ۳ نفر که اقدام به تعویض غیرقانونی پلاک خودرو و فروش آن می‌کردند شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ آقاپور خاطرنشان کرد: همان‌طور که قبلاً تاکید کرده‌ایم و بر اساس وظیفه ذاتی‌مان فضا را برای سارقین، فروشندگان مواد مخدر و مشروبات الکلی و سایر مخلان نظم جامعه تنگ‌تر می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر