کد مطلب: 137474
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۷
بر اساس گزارشهای منتشر شده از شرکت اپل و البته بر مبنای حدس و گمانهای تحلیلگر مشهور و چینی اپل، مینگ چی کو قرار است پاییز امسال وارد بازار شود.
 
به گزارش ایران خبر، اپل واچ سری 5 است که از مدت ها پیش برای بسیاری از کاربران به عنوان یک ساعت جذاب در نظر گرفته شده است، تا پاییز وارد بازار می شود.

البته این اطلاعات صرفا در حد حدس و گمان است و به شکل رسمی از سوی شرکت اپل مورد تایید قرار نگرفته است. اما اگر این اطلاعات صحت داشته باشند امسال شاهد تغییراتی قابل توجه در بخش گجت های پوشیدنی اپل هستیم چون مدت هاست که در این زمینه خبر خاصی را مشاهده نکرده ایم.

 

اگر اطلاعات منتشر شده از سوی کو درست باشد ممکن است اپل واچ سری 5 در نخستین رویداد آیفون 11 در پاییز امسال و در تاریخ 10 سپتامبر رونمایی شود. پیشبینی می شود که اپل واچ سری 5 و جانشینان آن شروع به استفاده از نمایشگرهای JDI خواهند کرد.

کو می گوید ساعت جدید اپل طراحی جدیدی از پوشش سرامیکی را خواهد داشت، اما هنوز مشخص نیست که تنها این مدل با این شیوه طراحی می شود یا همه مدل ها دارای این تغییرات خواهند بود. پشبینی می شود اپل واچ سری 6 در سال آینده نمایشگرهای microLED را انتخاب کند./انتخاب

منبع : ایران آنلاین