کد مطلب: 139124
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور رباره آخرین مهلت ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی گفت: تا پنجشنبه ۲۸ شهریورماه ۹۸ تعداد ۲۵۶ هزار و ۸۹ داوطلب نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کرده‌اند. لازم به ذکر است که ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی و یا معدل کتبی دیپلم دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی از ۲۰ اسفند ۹۷ آغاز شده است و مهلت آن تا امشب ۲۸ شهریورماه ۹۸ به پایان می‌رسد. تاکید می‌کنم که این مهلت تمدید نمی‌شود.
 
به گزارش ایران خبر، حسین توکلی اشاره کرد:‌ تمامی داوطلبان اعم از پذیرفته‌شدگان رشته‌های تحصیلی باآزمون یا کسانی که در این مرحله در ردیف پذیرفته شدگان قرار نگرفته‌اند، در صورت تمایل برای ثبت نام و پذیرش در رشته‌های صرفاً براساس سوابق تحصیلی می‌توانند به سایت سازمان سنجش (بخش آزمون سراسری - سامانه پذیرش در رشته‌های با سوابق تحصیلی) حداکثر تا ۲۸ شهریور ماه ۹۸ مراجعه کنند.
 
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور تاکید کرد: هر داوطلب می‌تواند تا ۱۰۰ کدرشته را از میان کدرشته‌های انتخابی خود در فرم انتخاب رشته ثبت کند و تا امروز دوشنبه ۲۵ شهریورماه ۹۸ تعداد ۲۲۳ هزار و ۳۴۴ نفر نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و انتخاب رشته خود اقدام کرده‌اند./ایلنا 
منبع : ایران آنلاین