کد مطلب: 139187
 
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷
رئیس پلیس راهور پایتخت گفت: سال تحصیلی جدید دوشنبه آغاز می شود و نیروهای پلیس راهور در تمامی خیابان های منتهی به مدارس تهران حضور داشته و سعی در کاهش حجم ترافیک مهر ماه دارند.
 

به گزارش ایران خبر، سردار محمدرضا مهماندار، روز شنبه در حاشیه رزمایش «مهر ایمن، شهر ایمن» در جمع خبرنگاران، اظهارداشت: رزمایش بزرگ «مهر ایمن، شهر ایمن» را برای اولین سال است که در تهران برگزار می کنیم و تا به امسال چنین رزمایشی برای شروع مهرماه نداشته ایم.

وی افزود: با ابتکاری که امسال به خرج داده شده و همچنین حمایت های فرمانده انتظامی تهران بزرگ تمامی دستگاه های خدمات رسان در این همایش جمع شده اند تا مسئولیت امنیت و ایمنی دانش آموزان را به عهده بگیرند و برای حفظ ایمنی بیشتر دانش آموزان برنامه هایشان را با هم هماهنگ کنند.

مهماندار تصریح کرد: سال تحصیلی جدید دوشنبه آغاز می شود و نیروهای پلیس راهور در تمامی خیابان های منتهی به مدارس تهران حضور داشته و سعی در کاهش حجم ترافیک در آن روز دارند.

وی افزود: به جهت ایمنی و امنیت و همچنین خدمت رسانی بهتر به دانش آموزان در روز ابتدایی سال جدید، توصیه می کنیم از وسایل نقلیه شخصی کمتر استفاده شود.

منبع : خبرگزاری مهر