کد مطلب: 139649
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
فرماندار شهرستان رودبار گفت: اقدامات و فعالیت های نامزدهای احتمالی انتخابات و تخلفات به ویژه در فضای مجازی از نظر متولیان امر دور نیست و به صورت مستمر رصد می شود.
 

به گزارش ایران خبر، محمدصالح ضیایی امروز در جلسه ستاد انتخابات شهرستان رودبار، اظهار کرد: سخنرانی مقتدرانه رئیس جمهور و تیم فعال سیاسی ایران در سازمان ملل وحدت و انسجام بیشتر همه گروه های سیاسی داخل کشور را تقویت کرد.

فرماندار شهرستان رودبار با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفند ماه، افزود: این انتخابات هم در داخل کشور و هم در عرصه های بین المللی حائز اهمیت است و همانند دیگر انتخابات ها اقتدار نظام را به دنیا نشان خواهد داد.

وی گفت: انتخابات در ایران اسلامی نمایش مردم سالاری دینی است و مشارکت حداکثری مردم مظهر وحدت، اتحاد و همدلی ارکان نظام و مردم است.

ضیایی تاکید کرد: در ستاد انتخابات شهرستان رودبار، با رعایت امانتداری، برگزاری انتخابات سالم، پرشور و حماسی را در اولویت کارهای خود قرار داده ایم.

فرماندار رودبار با بیان اینکه با تخلفات در انتخابات بر اساس موازین قانونی برخورد خواهد شد،گفت: ادارات دولتی حق ندارند از امکانات دولتی له یا علیه هیچ کدام از نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده کنند.

ضیایی افزود: بدیهی است که مردم به وعده های غیر عملی برخی از نامزدهای احتمالی توجه نمی کنند و برنامه ها و راهبردها را بر اساس ظرفیت ها، قابلیت ها و شرایط موجود کشور، استان و شهرستان ارزیابی و تحلیل می کنند.

وی ادامه داد: اقدامات و فعالیت های نامزدهای احتمالی انتخابات و تخلفات به ویژه در فضای مجازی از نظر متولیان امر دور نیست و به صورت مستمر رصد می شود.

 

منبع : خبرگزاری ايسنا