کد مطلب: 139878
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۳
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امنیت در جمهوری اسلامی یک امنیت مناسب، باثبات و مثال‌زدنی است، اظهار کرد: امنیت برای همه است و هر فردی صرف‌نظر از قومیت و مذهب باید از امنیت برخوردار باشد و پلیس نیز به دنبال همین موضوع است.
 
به گزارش ایران خبر، سردار حسین اشتری در مراسم صبحگاه نیروی انتظامی که صبح امروز و همزمان با هفته ناجا در ستاد مرکزی ناجا برگزار شد، با بیان این‌که نیروی انتظامی حافظ جان، مال، ناموس و ... شهروندان است، گفت: مردم باید به نیروی انتظامی به عنوان یک مرجع و پناهگاه نگاه کنند و خوشبختانه مردم ما ثابت کردند که در تمام عرصه‌ها از جمله حمایت از نیروی انتظامی هوشمندانه در عرصه حضور دارند.
وی ادامه داد: مردم در عرصه دفاع از کشور، حمایت از انقلاب، حمایت از ارکان‌های اصلی نظام، حمایت از رهبری و نیز حمایت از ناجا نشان دادند که با تدبیر و عقلانیت رفتار کرده و خدمتگزاران به خود را می‌شناسند.
سردار اشتری با بیان این‌که امروز به اذعان دشمنان نیز امنیت در جمهوری اسلامی یک امنیت مناسب، باثبات و مثال‌زدنی است، گفت:‌ تحقق این امنیت را مدیون هدایت‌های مقام معظم رهبری، همراهی مردم و خون شهدایمان هستیم.
وی با بیان این‌که امروز جمهوری اسلامی در حال رسیدن به اهداف خود است، تصریح کرد: این امر به برکت خون شهدا، انسجام نیروهای مسلح و ... است و ما توانستیم تا اقتدار خود را به دنیا ثابت کنیم. شما دیدید که چه‌طور با پیشرفته‌ترین تجهیزات به سمت کشور ما آمدند، اما در جایی که وارد حریم ما شدند و به آن تجاوز کردند، سرنوشت‌شان چه‌طور شد.
فرمانده نیروی انتظامی با بیان این‌که ناجا در کنار دیگر نیروهای مسلح ، حافظ امنیت مردم است، اظهار کرد: امیدواریم که بتوانیم در آینده بیش از گذشته خدمتگزار مردم باشیم.
سردار اشتری با بیان این‌که ما می‌توانیم قله‌های بلند را فتح کنیم، ادامه داد: با کمک مردم، تدبیر و عقلانیت و اقتدار می‌توانیم مسیرهای نرفته را خیلی سریع‌تر و با سرعت بیشتری طی کنیم. امیدوارم که با عنایت الهی و اقدامات انجام شده بتوانیم راه را جدی‌تر و سریع‌تر دنبال کنیم.
وی در ادامه سخنانش به معیشت کارکنان نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: امیدوارم در این سال بتوانیم بخشی از نیازمندی‌های کارمندان را مرتفع کنیم و خدمات مورد نیاز را به آنها ارائه دهیم.
وی با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌ها و مسئولان باید برای رفع نیازها و حمایت مادی و معنوی از نیروی انتظامی تلاش کرده و از آن حمایت کنند، افزود: ما باید طی یک برنامه‌ریزی سه ساله برای ارائه‌ این خدمات به نیروهایمان اقدام کنیم.
سردار اشتری تاکید کرد: امروز نیروهای خدوم انتظامی با مناعت طبع و ایثارگری و عهدی که با شهدا بستند، کار خود را به طور جدی انجام می‌دهند.
وی با اشاره به فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: این هفته فرصتی برای ارتباط بیشتر با مردم و ارائه خدمات به آنان و همچنین تجلیل از ایثارگران و شهدای گرانقدر نیروی انتظامی است.
فرمانده نیروی انتظامی در پایان با بیان این‌که شعار امسال هفته ناجا «پلیس هوشمند امین مردم» است، گفت: برای رسیدن به پلیس تراز انقلاب اسلامی نیازمند مولفه‌هایی هستیم که هوشمندی یکی از آنهاست. هوشمندی یعنی اشراف، سرعت و دقت بیشتر و در نتیجه اقتدار بیشتر. ما برای رسیدن به این مهم نیازمند فناوری اطلاعات و ساختار و زیرساخت‌های مناسب هستیم که خوشبختانه نیروی انتظامی در این زمینه گام‌های خوبی برداشته است.
منبع : خبرگزاری ايسنا