کد مطلب: 140446
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۱
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده‌باش صددرصدی پلیس پایتخت برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در تهران خبرداد.
 

به گزارش ایران خبر، سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه راهپیمایی اربعین حسینی نماد عزت و اقتدار اسلام است، گفت: در این راهپیمایی اتحاد، انسجام و همدلی عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) به جهانیان نشان داده می شود. راهپیمایی عظیم اربعین حسینی در واقع بزرگترین تجمع بشری است که علیرغم همه توطئه‌های دشمنان در کمال امنیت برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برپایی راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی در پایتخت از آماده باش صددرصدی همه یگان‌های فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر داد و گفت:‌ تمهیدات و پیش بینی های لازم برای انجام هرچه با شکوه تر راهپیمایی جاماندگان اربعین انجام شده است. افتخار ما این است که خادم عاشقان حسینی باشیم، از این رو همه تلاش خود را به کار بسته ایم تا این راهپیمایی در کمال امنیت و آرامش برگزار شود.

سردار رحیمی این را هم گفت: همه مسیرهای منتهی به راهپیمایی جاماندگان حسینی در تهران از ۲۴ ساعت قبل تحت پوشش و رصد دقیق تیم های امنیتی، انتظامی و ترافیکی پلیس پایتخت قرار خواهد گرفت و در روز اربعین حسینی نیز همه عوامل انتظامی، ترافیکی و امنیتی برای تامین امنیت، آرامش و انضباط عزاداران حسینی از ساعات آغازین روز حضوری فعال و گسترده خواهند داشت.

منبع : خبرگزاری ايسنا