کد مطلب: 141319
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۰
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ۱۲ آبان ۹۸ ضمن گرامیداشت تسخیر لانه‌ی جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان و نیروهای پیرو خط امام گفت: تسخیر لانه جاسوسی هیمنه استکبار جهانی را در هم شکست.

وی با بیان این که حادثه ۱۳ آبان یکی از وقایع بسیار مهم و ریشه‌ای نظام اسلامی بود، اظهار کرد: در اهمیت آن همین بس که حضرت امام خمینی (ره) از آن به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر اضافه کرد: این حرکت باعث شد برای همیشه سایه روحیه استبدادی و استکباری از وطن اسلامی دور شود، در آن واقعه دانشجویان پیرو خط امام و نیروهای حزب اللهی هیمنه استکبار را با درایت خود شکستند زیرا در آن برهه از زمان استکبار جهانی قدرت برتر در سطح جهان را دارا بود و از طرفی در میهن اسلامی ما نفوذ داشت.

حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: از طرفی لانه جاسوسی پایگاهی برای مبارزه با نظام اسلامی و تقویت مخالفین آزادی و اسلام‌خواهی و همچنین جایگاهی برای حمایت از کسانی که در مخالفت با ارزش‌های دینی و اسلامی نقش داشتند شده بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان کرد: تسخیر لانه جاسوسی و به دست آوردن اسناد بسیار مهمی که همگی نشان از رسوایی دولت ایالات متحده آمریکا داشت پیروزی بزرگ برای نظام اسلامی بود و برای همیشه خط بطلانی بر توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان اسلام و انقلاب کشید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، این مسئول در پایان سخنان خود تصریح کرد: امروزه نسل جوان به ویژه دانشجویان پیرو خط امام با الگوگیری از چنین حرکت‌های انقلابی بار دیگر توانسته‌اند در عرصه‌های مختلف هیمنه و روحیه استکبار و آمریکا را بشکنند و پرچم اسلام عزیز را در اقصی نقاط جهان به اهتزاز درآورند و طبق وعده الهی حکومت را از آن مستضعفان عالم کنند که این مهم در عصر کنونی محقق خواهد شد تا زمینه ظهور حضرت حجت ابن الحسن (عج) را فراهم نمایند.

منبع : خبرگزاری ايسنا