کد مطلب: 141512
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: طرح انضباط اجتماعی در محلات محدوده امام حسین(ع) در دستور کار قرار گرفت.
 

به گزارش ایران خبر، سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه طرح انضباط اجتماعی در محلات محدوده امام حسین (ع) در دستور کار قرار گرفت، گفت: سه ماه کار اطلاعاتی انجام شد، افرادی که در این محدوده‌ها اقدام به فروش موادمخدر و قاچاق کالا می‌کردند شناسایی و اخطار پلمب و تخلیه منازل به آن‌ها داده شد.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: حدود ۶۳ واحد در ۳۷ خانه پلمب شد، در یکی از خانه‌ها ۳۰۰ نفر سکونت داشتند. طبق هماهنگی با مرجع قضایی این طرح‌ها در سطح پایتخت انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مالکانی که دارای منازل این‌چنینی هستند باید از مراکز ذی ربط مجوز برای اجاره دهی داشته باشند، گفت: با هماهنگی مسئولان مربوطه، اتباع خارجی که در این خانه‌ها ساکن بودند تحویل مراجع مربوطه داده خواهد شد.

سردار ظهیری اظهار کرد: در حاشیه این طرح ۷۰۰ معتاد متجاهر نیز در این محدوده جمع آوری و ۴ سارق و خرده فروش موادمخدر دستگیر شدند و ۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۲ دستگاه خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت از مخفیگاه سارقان کشف شد.

وی افزود: تمام مناطق تهران که به این شکل آلوده هستند و به پاتوق معتادان تبدیل شده اند در تیر رس پلیس هستند و به نوبت عملیات‌ها برای پاکسازی آنها انجام خواهد شد.
 

منبع : خبرگزاری مهر