کد مطلب: 141752
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۸
دختر جوان پس از تجربه چند ماه زندگی مشترک با پسری که به جرم آزار و اذیت از او شکایت کرده بود، برای حفظ زندگی اش با پس گرفتن شکایتش، ادعای عجیبی علیه نامادری اش کرد.
 

به گزارش ایران خبر، ، اسفند سال ۹۶ مردی همراه دختر 18 ساله اش به نام نگین به پلیس آگاهی رفت و از پسر ۲۵ ساله ای به نام مانی شکایت کرد . این مرد گفت : مدتی بود به رفتارهای دخترم مشکوک شده بودم تا این که عکس های تولد او را در اینستاگرام با پسر جوانی دیدم . آن پسر، دخترم را فریب داده و از او سوءاستفاده کرده است . از او شکایت دارم.

دختر جوان نیز به افسر پرونده گفت: مدتی است با مانی آشنا شده ام. او به من وعده ازدواج داده بود. به همین دلیل با او رابطه برقرار کردم.او با حرف هایش مرا فریب داده است.حالا مانی عکس های مرا در فضای مجازی منتشر کرده و از او شکایت دارم.

 با این ادعاها پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و در حالی که مانی منکر آزار و اذیت دختر مورد علاقه اش بود، به شلاق و دو سال تبعید محکوم شد.

دختر جوان که صبح دوشنبه دوباره به دادگاه کیفری یک استان تهران رفته بود، به خبرنگار ما گفت: بعد از شکایت از مانی، او به خواستگاری ام آمد و ما با هم ازدواج کردیم. او پسر خوبی است .تک فرزند است و پدرش سال ها قبل فوت کرده و مادرش ناشنواست. مانی مربی باشگاه است و در کارخانه پدربزرگش کار می کند. من هم در آرایشگاه کار می کنم و زندگی خوبی داریم اما حالا اگر قرار باشد حکم شلاق و تبعید مانی اجرا شود ما نمی توانیم زندگی خوبی با هم داشته باشیم.

او در ادامه درباره علت شکایت اولیه اش نیز ادعای عجیبی کرد و  گفت: یک سال قبل نامادری ام به زور مرا به دادگاه آورد و از من خواست زیر برگه هایی را که نمی دانستم چیست امضا کنم. من بعد از امضا متوجه شدم نامادری ام علیه مانی شکایت و او را متهم به آزار من کرده است.اما این شکایت دروغ است./ روزنامه خراسان

بیشتر بخوانید/آزار دختران جوان به بهانه تست بازیگری

 

 

منبع : ایران آنلاین