کد مطلب: 141770
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
سخنگوی هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان از شکایت صد دانشجو از نماینده تهران خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، محمد جواد جمالی نوبندگانی درباره جلسه امروز هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفت: امروز شکایت ۱۰۰ دانشجو از مطهری نماینده تهران به دلیل اظهاراتش در روز ۱۳ آبان در دانشگاه شهید بهشتی به دست هیأت نظارت رسیده و به دبیرخانه رفته است.

وی همچنین درباره جزئیات دیگر نشست این هیات گفت: اولین میهمان نشست امروز هیات نظارت بر رفتار نمایندگان،کریمی، نماینده اراک بود که برای توضیح درباره شکایت وزیر نفت در جلسه حاضر شد. او مطالبی را درباره زمان ریاست بیژن زنگنه بر شرکت هپکو اراک ارائه کرد. شکایت وزیر نفت این بود که او اتهامات مالی و شخصیتی به ایشان وارد کرده است که کریمی در این نشست مستندات خود را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، این نماینده مجلس بیان کرد:در نهایت مقرر شد ملکشاهی به نمایندگی از هیات نظارت با وزیرنفت دیدار کند تا بعد از این دیدار تصمیم هیات نظارت اعلام شود.

بیشتر بخوانید: دلایل شکایت پروانه سلحشوری از زاهدی و موسوی‌لارگانی چیست ؟

جمالی نوبندگانی درباره دیگر موارد بررسی شده در نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خاطرنشان کرد: موضوع دیگر مربوط به شکایت رئیس هیات مدیره شرکت فولاد مبارکه اصفهان بود. موسوی لارگانی در این نشست حاضر شد و توضیحاتی را درباره هزینه کردهای این شرکت ارائه کرد که در نهایت مقرر شد با حضور شاکی سایر جزئیات موضوع بررسی شود.

وی همچنین درباره شکایت سلحشوری از لارگانی بر سر ماجرای موسوم به برادرزاده ماساژور که تکذیب شد نیز گفت: موسوی لارگانی در جلسه هیات حاضر شده و گفت که نامی از برادرزاده پروانه سلحشوری به طور مستقیم نامی به میان نیاورده است و حرف واضحی نزده است ولی در نهایت مقرر شد که نظر هیات بعد از بررسی اعلام نظر کند.

این عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بیان کرد: سمیه محمودی، نماینده شهررضا نیز برای بررسی شکایت یکی از شرکت های سازنده مسکن مهر در حوزه انتخابیه اش حضور پیدا کرد و در نهایت با مستندات ارائه شده،هیات به این نتیجه رسید که اظهارات محمودی خلاف وظایف نمایندگی نبوده است.

وی همچنین گفت: شکایت سازمان بازرسی کل کشور از آقای مقصودی نیز در این نشست بررسی شد که در نهایت مقرر شداین هیات بعد از بررسی مستندات اعلام نظر کند

منبع : ایران آنلاین