کد مطلب: 141962
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
رئیس پلیس راهور فاتب به تشریح آخرین وضعیت معابر پایتخت پرداخت.
 
به گزارش ایران خبر، سردار محمدرضا مهماندار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی در معابر پایتخت اظهار کرد: شاهد ترافیک سنگین و پرحجم از صبح تاکنون در اکثر معابر پایتخت هستیم. پلیس راهور با بکارگیری تمامی پرسنل خود سعی در روان سازی ترافیک دارد.

وی افزود: خیابان شریعتی از جنوب به شمال و همچنین از پل صدر تا میدان قدس، جنوب به شمال خیابان ولی عصر، از محدوده میدان ونک تا تجریش، خیابانهای آفریقا، الهیه و شهرداری، بلوار ارتش، بلوار اندرزگو در هر دو مسیر، غرب به شرق خیابان ستارخان، مقدس اردبیلی، رشید الدین فضل الله ترافیک پرحجم و سنگین است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب گفت: پلیس راهور با حداکثر توان خود در سطح معابر حضور د ارند تا وضعیت ترافیک را روان کنند و گره های ترافیکی را باز کنند.

مهماندار افزود: اگر تصادفی رخ دهد و یا اینکه ماشینی خراب شود همکاران ما فورا ماشین را از وسط خیابان به کناره های خیابان یا اتوبان منتقل می کنند تا از ترافیک های سنگین تر جلوگیری کنند.

وی در پایان گفت: شهرداری و دیگر نهادها، نیروهای خدماتی خود را افزایش داده و در برخی مناطق مانند میدان قدس حضور بیشتری دارند تا بتوانند این گره ترافیکی را همراه با پلیس باز کنند.
 

منبع : خبرگزاری مهر