کد مطلب: 142038
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۵
آرادان - وزیر نیرو بابیان اینکه شش میلیون و ۸۵۰ هزار روستایی از سال ۹۲ تاکنون از خدمات آب و برق بهره‌مند شدند، گفت: این خدمات علی‌رغم مشکلات مالی رقم خورده است.
 

به گزارش ایران خبر، رضا اردکانیان ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح پروژه‌های حوزه آب‌رسانی گرمسار و همچنین شهرستان آرادان بابیان اینکه جمهوری اسلامی یک نعمت بزرگ است چراکه توانسته خدمت را به روستائیان ارائه دهد، تأکید کرد: شش میلیون و ۸۵۰ هزار نفر جمعیت روستایی از ابتدای روی کار آمدن دولت یازدهم تاکنون از خدمات آب و برق بهره‌مند شده‌اند.

وی بابیان اینکه تا پایان دولت دوازدهم ۳۷ مجتمع آب‌رسانی در استان سمنان به بهره‌برداری خواهد رسید، تأکید کرد: این مجتمع‌ها ۲۸ هزار نفر جمعیت روستایی این استان را پوشش خواهد داد.

وزیر نیرو، بابیان اینکه امروز طرح‌های آب‌رسانی ۲۰ روستای غرب استان سمنان افتتاح‌شده است، افزود: این طرح‌ها چهار هزار و ۱۲۰ نفر جمعیت را پوشش می‌دهند.

اردکانیان در ادامه بابیان اینکه بعد از چندین سال خشک‌سالی یکی از ترین سال‌ها اتفاق می‌افتد، تأکید کرد: توجیهات علمی به‌جای خود، اعتقادات ما هم بر همین امر است لذا باید از نعمات خداوند متعال قدردانی کرد و برای استفاده از منابع آبی، برنامه‌ریزی درستی را داشت.

منبع : خبرگزاری مهر