کد مطلب: 142451
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱
تعدادی از رانندگان کشور از نحوه دریافت کارت سوخت برای خودرو‌هایی که به نام آن‌ها نیست، اما وکالتنامه درخصوص آن‌ها در اختیارشان هست پرس و جو می‌کنند.
 
به گزارش ایران خبر،  با گذشت چندین روز از آغاز سهمیه بندی بنزین و الزام استفاده از کارت سوخت در هر بار سوختگیری، سوالات مختلفی در خصوص استفاده و دریافت کارت سوخت پرسیده شده است.
طبق آخرین آمار از شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کمتر از ۲۵۰ هزار کارت سوخت در دست صدور باقی مانده است که به گفته امیر وکیل زاده مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی روزانه ۴۰ هزار کارت صادر می‌شود.

خودروهای وکالتنامه ای و سهمیه بنزین

همچنین تعدادی بالغ بر ۷۰۰ هزار کارت سوخت در باجه‌های پستی باقی مانده است که به متقاضیان از طریق پیامک ابلاغ و تحویل داده خواهد شد.

پیروی سوال یکی از مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان مبنی بر اینکه اگر فردی خودرو به نام خود نداشته اما خودروی فرد دیگری با مالکیت در اختیار وی قرار گرفته باشد چگونه می تواند نسبت به دریافت کارت سوخت اقدام کند؟خودروهای دارای وکالتنامه تام چگونه کارت سوخت دریافت کنند؟یک مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال، می گوید: برای اینکه افراد با وکالت نامه تام الاختیار جهت دریافت کارت سوخت خودرویی با نام غیر اقدام کنند، فقط در دفاتر خدمات مشترکان می‌توانند با وجود سند وکالت ثبت نام و نسبت به دریافت کارت سوخت اقدام کنند./باشگاه خبرنگاران جوان

منبع : ایران آنلاین