کد مطلب: 142585
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران با اشاره به فتنه اخیر در کشور، گفت: ضدانقلاب، مترصد هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی است و کوشش می‌کند که در پوشش مطالبات مردمی اهداف خاص خود را که براندازی نظام و ناامنی و بی‌ثباتی کشور است، به نفع خود تمام کند.
 
به گزارش ایران خبر،  معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران با اشاره به فتنه اخیر در کشور، گفت: ضدانقلاب، مترصد هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی است و کوشش می‌کند که در پوشش مطالبات مردمی اهداف خاص خود را که براندازی نظام و ناامنی و بی‌ثباتی کشور است، به نفع خود تمام کند.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه اطلاع‌رسانی نیروی زمینی ارتش، مراسم تشییع پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور مسئولان کشوری و لشکری و خانواده معظم شهدا در کوی سازمانی والفجر قرارگاه عملیاتی لشکر ۲۳ تکاور نزاجا برگزار شد.

سرتیپ دوم پاسدار سیدباقر سادات حسینی معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران در این مراسم، شهدا را مظهر برکت و قدرت کشور خواند و اظهار داشت: شهیدان شناسنامه این انقلاب و پشتوانه بزرگی برای اقتدار نظام و اسلام هستند و قطعا مسیر شهدا مسیر هدایت، عزت و آزادی است.

وی افزود: یکی از برکات انقلاب اسلامی این بود که واژه پرمعنای شهادت را از لابلای کتاب‌ها و داستان‌های حماسی بیرون کشید و با شجاعتی که جوانان در دفاع از انقلاب و نظام در دوران ارزشمند دفاع مقدس آفریدند درس آزادگی و ایثار را برای همه دیکته کرد.
معاون قرارگاه ثارالله سپاه تهران با اشاره به اینکه بسیج در دفاع از ارزش‌های انقلاب از بصیرت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: بسیج نشانه‌ای از اقتدار و نمونه‌ای کامل از یک ملت با بصیرت و ولایتمدار است، هرجا سخن از سازندگی و حرکت رو به جلو باشد مطمئنا حضور بسیجیان بی ادعا و پرتلاش در آنجا نمایان است.
سادات‌حسینی با اشاره به فتنه اخیر در کشور تصریح کرد: ضدانقلاب، مترصد هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب اسلامی است و کوشش می‌کند که در پوشش مطالبات مردمی اهداف خاص خود را که براندازی نظام و ناامنی و بی‌ثباتی کشور است، به نفع خود تمام کند.

وی بر بصیرت بالای ملت در پشتیبانی از ولایت فقیه و نظام اسلامی تاکید کرد و عنوان داشت: مردم ولی‌نعمتان نظام اسلامی هستند که در چهل سال گذشته با حمایت‌های خود این نظام را در مسیر رشد و شکوفایی قرار داده‌اند و مردم با حضور همیشگی در صحنه‌های مختلف دشمنان را مایوس کرده‌اند.

 

منبع : ایران آنلاین