کد مطلب: 142875
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۹
هم اکنون در استان های آذربایجان شرقی در محور تبریز-زنجان، آذربایجان غربی در محور پیرانشهر - سردشت، چهارمحال و بختیاری در محورهای کوهرنگ - مسجد سلیمان، ناغان - اردل، بروجن - لردگان، گیلان در محورهای آستارا - اردبیل و اسالم - خلخال و مرکزی محورهای اراک - خمین، اراک - فرمهین و اراک - توره بارش برف گزارش شده است.
 
به گزارش ایران خبر،  پلیس راهور از ادامه بارش برف و باران در ۹ استان کشور خبر داد و از هموطنان خواست با توجه به لغزنده بودن جاده‌ها با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنند.

 هم اکنون در استان های آذربایجان شرقی در محور تبریز-زنجان، آذربایجان غربی در محور پیرانشهر - سردشت، چهارمحال و بختیاری در محورهای کوهرنگ - مسجد سلیمان، ناغان - اردل، بروجن - لردگان،  گیلان در محورهای آستارا - اردبیل و اسالم - خلخال و مرکزی محورهای اراک - خمین، اراک - فرمهین و اراک - توره بارش برف گزارش شده است.

رانندگان در صورت تردد در محورهای برف گیر، حتما از چراغ مه شکن استفاده کرده و فاصله خود با خودروی جلویی را رعایت کنند.

هموطنان برای تردد در جاده های کوهستانی حتما سرعت مطمئنه و مجاز را رعایت کرده و از سبقت و سرعت غیر مجاز اجتناب کنند.

همچنین در استان های آذربایجان غربی، اصفهان، چهار محال و بختیاری، گیلان، لرستان، همدان، خوزستان در اکثر محورها و مرکزی در محورهای ساوه - تهران و ساوه - همدان بارش باران گزارش شده است.

در  ارتفاعات استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، قزوین و زنجان نیز مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده است./خبرآنلاین

منبع : ایران آنلاین