کد مطلب: 143071
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱
گردنبند هوشمند FitTo را پوشیده و با کمک آن در برابر وسوسه پرخوری و ریزه خواری مقاومت کنید. این فناوری به محض پرخوری به لرزه درآمده و کاربر را مطلع می‌کند.
 
به گزارش ایران خبر،  این گجت پوشیدنی امکان پیگیری صحیح یک برنامه غذایی تناسب اندام و لاغری را برای کاربران فراهم کرده و با رصد لحظه‌به‌لحظه میزان کالری وارد شده از طریق غذا به بدن را اندازه می‌گیرد.  این گردنبند براق و شیک، اطلاعات وارد شده از کالری مورد نیاز بدن و وعده‌های غذایی را ثبت کرده و به محض فعال شدن ، پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. به‌محض اینکه کاربرغذایی خارج از برنامه مشخص شده خورده یا ریزه خواری را آغاز کند این سیستم به لرزش درآمده و از این طریق ،کاربر را درعدم رعایت برنامه غذایی متناسب آگاه می‌کند.  کاربر به محض احساس لرزش‌های ملایم در ناحیه گردن متوجه شده و با ممارست کنترل بیشتری را در خوردن غذای روزانه و کالری وارد شده به بدن پیدا می‌کند.
کاربران برای بهره‌گیری از این سیستم ابتدا باید اپلیکیشن این گردنبند را در تلفن همراه خود با سیستم عامل های(Android و iOS) نصب کرده و میزان کالری وارد شده از طریق غذا خوردن و همچنین تعداد وعده‌های غذایی را در آن ثبت کنند. با اتصال تلفن همراه به این گردنبند، اطلاعات ثبت شده از طریق هوش مصنوعی هدایت شده و نظارتی دائمی بر نحوه عملکرد غذاخوردن کاربر آغاز می‌شود. این سیستم علاوه بر یادآوری پرخوری و ریزه خواری، میزان کالری وارد شده به بدن را طی روز اندازه‌گیری کرده و اطلاعات و داده‌های ثبت شده را به تلفن همراه کاربر ارسال می‌کند.
 این گردنبند همچنین براساس اطلاعات ثبت شده، توصیه‌های تشویقی متعددی را به کاربر ارسال کرده و وی را در داشتن تناسب اندام یاری می‌کند. FitTo باریک و ضد آب طراحی شده است تا کاربران بدون هیچ مشکلی آن را پوشیده و از آن استفاده دائمی کنند. این گردنبند لاغری در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 51 دلار پیش فروش می‌شود.
 
منبع : ایران آنلاین